Statystyki meczu: Atut Podborze - Kolorado Wola Chorzelowska

Zobacz też: Terminarze Statystyki

18. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. III
2017-04-30, godz. 11:30

Atut Podborze

3

Kolorado Wola Chorzelowska

6

       

0 - 1

Kamil Rado

6'

       

0 - 2

Artur Rado

12'
17'

Patryk Bielik

1 - 2

       

       

1 - 3

Kamil Rado

20'
26'

Patryk Bielik

       

27'

Jakub Kilian

       

       

Artur Rado

33'

       

Kamil Rado

35'

       

Sebastian Białasik

45'

       

1 - 4

Szymon Rado

48'
51'

Patryk Bielik

2 - 4

       

55'

Patryk Bielik

3 - 4

       

67'

Krzysztof Głowacz

       

       

3 - 5

Kamil Rado

75'

       

3 - 6

Artur Rado

84'

Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2022-08-21 Kolorado Wola Chorzelowska 1 - 2 Atut Podborze Rzeszów > Klasa A, gr. III
2022-05-29 Atut Podborze 3 - 1 Kolorado Wola Chorzelowska Rzeszów > Klasa A, gr. III
2021-10-16 Kolorado Wola Chorzelowska 3 - 2 Atut Podborze Rzeszów > Klasa A, gr. III
2021-05-19 Kolorado Wola Chorzelowska 4 - 1 Atut Podborze Rzeszów > Klasa A, gr. III
2020-08-30 Atut Podborze 4 - 2 Kolorado Wola Chorzelowska Rzeszów > Klasa A, gr. III
2017-04-30 Atut Podborze 3 - 6 Kolorado Wola Chorzelowska Rzeszów > Klasa A, gr. III
2016-09-18 Kolorado Wola Chorzelowska 3 - 4 Atut Podborze Rzeszów > Klasa A, gr. III
2013-06-02 Atut Podborze 1 - 2 Kolorado Wola Chorzelowska Rzeszów > Klasa A, gr. III
2012-08-19 Kolorado Wola Chorzelowska 3 - 2 Atut Podborze Rzeszów > Klasa A, gr. III

Inne mecze z tej kolejki

Tuszymka Tuszyma 3 - 2 Piast Wadowice Górne
Dromader Chrząstów 5 - 1 KS Dzikowiec
Marmury Przyłęk 1 - 2 Barka Breń Osuchowski
Atut Podborze 3 - 6 Kolorado Wola Chorzelowska
Błękitni Siedlanka 8 - 2 Pitmark Jaślany
Smoczanka Mielec 2 - 2 Złotniczanka Złotniki
Raniżovia Raniżów 3 - 1 Jamnica Dulcza Wielka

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Kolorado Wola Chorzelowska 26 55 17 4 5 109 40 69
2 Raniżovia Raniżów 26 49 15 4 7 67 56 11
3 Złotniczanka Złotniki 26 48 14 6 6 77 50 27
4 Smoczanka Mielec 26 42 12 6 8 66 44 22
5 Atut Podborze 26 40 12 4 10 57 57 0
6 Dromader Chrząstów 26 39 12 3 11 65 60 5
7 Piast Wadowice Górne 26 39 12 3 11 51 60 -9
8 Barka Breń Osuchowski 26 35 10 5 11 63 68 -5
9 Tuszymka Tuszyma 26 35 10 5 11 51 61 -10
10 Błękitni Siedlanka 26 32 10 2 14 64 77 -13
11 Pitmark Jaślany 26 30 10 0 16 77 81 -4
12 KS Dzikowiec 26 27 8 3 15 36 73 -37
13 Jamnica Dulcza Wielka 26 25 7 4 15 42 67 -25
14 Marmury Przyłęk 26 24 7 3 16 38 69 -31
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka