Statystyki meczu: Barka Breń Osuchowski - Atut Podborze

Zobacz też: Terminarze Statystyki

17. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. III
2017-04-23, godz. 14:00

Barka Breń Osuchowski

2

Atut Podborze

2
18'

Andrzej Krzyżek

       

22'

Rafał Piechota

       

27'

Piotr Szcząchor

       

       

Łukasz Dubiel

41'
45'

Andrzej Krzyżek

1 - 0

       

       

1 - 1

Patryk Bielik

70'

       

Dariusz Dubiel

70'

       

1 - 2

Patryk Bielik

73'
85'

Marcin Knap

       

90'

Paweł Strycharz

2 - 2

       


Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2019-08-14 Barka Breń Osuchowski 1 - 2 Atut Podborze Rzeszów > Klasa A, gr. III
2019-04-14 Barka Breń Osuchowski 2 - 4 Atut Podborze Rzeszów > Klasa A, gr. III
2018-09-02 Atut Podborze 1 - 1 Barka Breń Osuchowski Rzeszów > Klasa A, gr. III
2018-03-31 Barka Breń Osuchowski 3 - 3 Atut Podborze Rzeszów > Klasa A, gr. III
2017-08-27 Atut Podborze 3 - 3 Barka Breń Osuchowski Rzeszów > Klasa A, gr. III
2017-04-23 Barka Breń Osuchowski 2 - 2 Atut Podborze Rzeszów > Klasa A, gr. III
2016-09-11 Atut Podborze 0 - 3 Barka Breń Osuchowski Rzeszów > Klasa A, gr. III
2016-03-26 Barka Breń Osuchowski 3 - 1 Atut Podborze Rzeszów > Klasa A, gr. III
2015-08-16 Atut Podborze 2 - 1 Barka Breń Osuchowski Rzeszów > Klasa A, gr. III
2014-04-13 Atut Podborze 2 - 2 Barka Breń Osuchowski Rzeszów > Klasa A, gr. III
2013-08-25 Barka Breń Osuchowski 1 - 1 Atut Podborze Rzeszów > Klasa A, gr. III
2013-04-28 Atut Podborze 0 - 0 Barka Breń Osuchowski Rzeszów > Klasa A, gr. III
2012-09-16 Barka Breń Osuchowski 4 - 1 Atut Podborze Rzeszów > Klasa A, gr. III

Inne mecze z tej kolejki

Piast Wadowice Górne 2 - 1 Smoczanka Mielec
Jamnica Dulcza Wielka 0 - 2 Dromader Chrząstów
Pitmark Jaślany 1 - 4 Raniżovia Raniżów
Kolorado Wola Chorzelowska 8 - 1 Błękitni Siedlanka
Barka Breń Osuchowski 2 - 2 Atut Podborze
Złotniczanka Złotniki 2 - 2 Marmury Przyłęk
KS Dzikowiec 4 - 3 Tuszymka Tuszyma

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Kolorado Wola Chorzelowska 26 55 17 4 5 109 40 69
2 Raniżovia Raniżów 26 49 15 4 7 67 56 11
3 Złotniczanka Złotniki 26 48 14 6 6 77 50 27
4 Smoczanka Mielec 26 42 12 6 8 66 44 22
5 Atut Podborze 26 40 12 4 10 57 57 0
6 Dromader Chrząstów 26 39 12 3 11 65 60 5
7 Piast Wadowice Górne 26 39 12 3 11 51 60 -9
8 Barka Breń Osuchowski 26 35 10 5 11 63 68 -5
9 Tuszymka Tuszyma 26 35 10 5 11 51 61 -10
10 Błękitni Siedlanka 26 32 10 2 14 64 77 -13
11 Pitmark Jaślany 26 30 10 0 16 77 81 -4
12 KS Dzikowiec 26 27 8 3 15 36 73 -37
13 Jamnica Dulcza Wielka 26 25 7 4 15 42 67 -25
14 Marmury Przyłęk 26 24 7 3 16 38 69 -31
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka