Statystyki meczu: Atut Podborze - Smoczanka Mielec

Zobacz też: Terminarze Statystyki

14. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. III
2017-04-02, godz. 11:30

Atut Podborze

1

Smoczanka Mielec

3
14'

Jakub Kilian

1 - 0

       

       

1 - 1

Dariusz Dubiel

29'

       

Tomasz Maślanka

37'

       

Krzysztof Kopacz

56'
65'

Jakub Kilian

       

       

Maksymilian Marek

65'

       

1 - 2

Maciej Lubacz

69'
70'

Łukasz Dubiel

       

       

1 - 3

Maciej Walczak

74'

       

Maciej Lubacz

81'
81'

Patryk Bielik

       

       

Tomasz Małaszewicz

90'

Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2022-04-10 Atut Podborze 1 - 3 Smoczanka Mielec Rzeszów > Klasa A, gr. III
2021-09-15 Smoczanka Mielec 2 - 1 Atut Podborze Rzeszów > Klasa A, gr. III
2021-05-09 Atut Podborze 2 - 2 Smoczanka Mielec Rzeszów > Klasa A, gr. III
2020-09-19 Smoczanka Mielec 3 - 0 Atut Podborze Rzeszów > Klasa A, gr. III
2019-05-05 Atut Podborze 2 - 5 Smoczanka Mielec Rzeszów > Klasa A, gr. III
2018-09-29 Smoczanka Mielec 4 - 0 Atut Podborze Rzeszów > Klasa A, gr. III
2018-04-22 Atut Podborze 3 - 1 Smoczanka Mielec Rzeszów > Klasa A, gr. III
2017-09-10 Smoczanka Mielec 6 - 0 Atut Podborze Rzeszów > Klasa A, gr. III
2017-04-02 Atut Podborze 1 - 3 Smoczanka Mielec Rzeszów > Klasa A, gr. III
2016-08-21 Smoczanka Mielec 3 - 3 Atut Podborze Rzeszów > Klasa A, gr. III
2013-05-12 Smoczanka Mielec 1 - 1 Atut Podborze Rzeszów > Klasa A, gr. III
2012-10-07 Atut Podborze 1 - 1 Smoczanka Mielec Rzeszów > Klasa A, gr. III
2010-06-20 Smoczanka Mielec 0 - 6 Atut Podborze Rzeszów > Klasa A, gr. III
2009-10-25 Atut Podborze 1 - 1 Smoczanka Mielec Rzeszów > Klasa A, gr. III

Inne mecze z tej kolejki

Tuszymka Tuszyma 0 - 3 * Marmury Przyłęk
Dromader Chrząstów 5 - 2 Barka Breń Osuchowski
Atut Podborze 1 - 3 Smoczanka Mielec
Błękitni Siedlanka 2 - 4 Piast Wadowice Górne
Raniżovia Raniżów 0 - 3 * Złotniczanka Złotniki
Jamnica Dulcza Wielka 3 - 1 Pitmark Jaślany
KS Dzikowiec 1 - 7 Kolorado Wola Chorzelowska

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Kolorado Wola Chorzelowska 26 55 17 4 5 109 40 69
2 Raniżovia Raniżów 26 49 15 4 7 67 56 11
3 Złotniczanka Złotniki 26 48 14 6 6 77 50 27
4 Smoczanka Mielec 26 42 12 6 8 66 44 22
5 Atut Podborze 26 40 12 4 10 57 57 0
6 Dromader Chrząstów 26 39 12 3 11 65 60 5
7 Piast Wadowice Górne 26 39 12 3 11 51 60 -9
8 Barka Breń Osuchowski 26 35 10 5 11 63 68 -5
9 Tuszymka Tuszyma 26 35 10 5 11 51 61 -10
10 Błękitni Siedlanka 26 32 10 2 14 64 77 -13
11 Pitmark Jaślany 26 30 10 0 16 77 81 -4
12 KS Dzikowiec 26 27 8 3 15 36 73 -37
13 Jamnica Dulcza Wielka 26 25 7 4 15 42 67 -25
14 Marmury Przyłęk 26 24 7 3 16 38 69 -31
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka