Statystyki meczu: Dromader Chrząstów - Atut Podborze

Zobacz też: Terminarze Statystyki

9. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. III
2016-10-16, godz. 11:00

Dromader Chrząstów

5

Atut Podborze

4
3'

Jakub Kędzior

1 - 0

       

       

1 - 1

Witold Kuroś

8'

       

Łukasz Kilian

19'
32'

Szymon Kaczor

2 - 1

       

       

Piotr Czechura

43'

       

2 - 2

Łukasz Kilian

51'
58+'

Piotr Korytko

       

65'

Andrzej Hadam

3 - 2

       

67'

Piotr Korytko

4 - 2

       

       

4 - 3

Witold Kuroś

70'

       

Patryk Bielik

83'
85'

Łukasz Zabrzeński

5 - 3

       

       

5 - 4

Krzysztof Głowacz

88'

Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2019-11-09 Dromader Chrząstów 1 - 2 Atut Podborze Rzeszów > Klasa A, gr. III
2019-04-07 Atut Podborze 2 - 1 Dromader Chrząstów Rzeszów > Klasa A, gr. III
2018-08-26 Dromader Chrząstów 0 - 1 Atut Podborze Rzeszów > Klasa A, gr. III
2018-05-27 Atut Podborze 2 - 3 Dromader Chrząstów Rzeszów > Klasa A, gr. III
2017-10-22 Dromader Chrząstów 3 - 2 Atut Podborze Rzeszów > Klasa A, gr. III
2017-05-31 Atut Podborze 3 - 2 Dromader Chrząstów Rzeszów > Klasa A, gr. III
2016-10-16 Dromader Chrząstów 5 - 4 Atut Podborze Rzeszów > Klasa A, gr. III
2013-05-19 Atut Podborze 1 - 1 Dromader Chrząstów Rzeszów > Klasa A, gr. III
2012-10-14 Dromader Chrząstów 0 - 0 Atut Podborze Rzeszów > Klasa A, gr. III
2010-05-05 Dromader Chrząstów 1 - 7 Atut Podborze Rzeszów > Klasa A, gr. III
2009-08-16 Atut Podborze 2 - 2 Dromader Chrząstów Rzeszów > Klasa A, gr. III

Inne mecze z tej kolejki

Dromader Chrząstów 5 - 4 Atut Podborze
Barka Breń Osuchowski 3 - 3 Tuszymka Tuszyma
Kolorado Wola Chorzelowska 3 - 2 Złotniczanka Złotniki
Pitmark Jaślany 2 - 3 Piast Wadowice Górne
Jamnica Dulcza Wielka 1 - 5 Smoczanka Mielec
KS Dzikowiec 1 - 1 Marmury Przyłęk
Raniżovia Raniżów 1 - 0 Błękitni Siedlanka

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Kolorado Wola Chorzelowska 26 55 17 4 5 109 40 69
2 Raniżovia Raniżów 26 49 15 4 7 67 56 11
3 Złotniczanka Złotniki 26 48 14 6 6 77 50 27
4 Smoczanka Mielec 26 42 12 6 8 66 44 22
5 Atut Podborze 26 40 12 4 10 57 57 0
6 Dromader Chrząstów 26 39 12 3 11 65 60 5
7 Piast Wadowice Górne 26 39 12 3 11 51 60 -9
8 Barka Breń Osuchowski 26 35 10 5 11 63 68 -5
9 Tuszymka Tuszyma 26 35 10 5 11 51 61 -10
10 Błękitni Siedlanka 26 32 10 2 14 64 77 -13
11 Pitmark Jaślany 26 30 10 0 16 77 81 -4
12 KS Dzikowiec 26 27 8 3 15 36 73 -37
13 Jamnica Dulcza Wielka 26 25 7 4 15 42 67 -25
14 Marmury Przyłęk 26 24 7 3 16 38 69 -31
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka