Statystyki meczu: Dromader Chrząstów - Złotniczanka Złotniki

Zobacz też: Terminarze Statystyki

13. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. III
2016-11-19, godz. 14:00

Dromader Chrząstów

0

Złotniczanka Złotniki

2

       

0 - 1

Patryk Peret

15'
26'

Adrian Magda

       

       

Patryk Peret

27'

       

0 - 2

Patryk Peret

54'

       

Robert Misztal

60'
85'

Piotr Korytko

       

       

Dominik Foltak

90'

Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2019-08-17 Złotniczanka Złotniki 3 - 3 Dromader Chrząstów Rzeszów > Klasa A, gr. III
2019-05-26 Złotniczanka Złotniki 3 - 1 Dromader Chrząstów Rzeszów > Klasa A, gr. III
2018-10-21 Dromader Chrząstów 4 - 3 Złotniczanka Złotniki Rzeszów > Klasa A, gr. III
2018-06-16 Dromader Chrząstów 3 - 0 Złotniczanka Złotniki Rzeszów > Klasa A, gr. III
2017-11-12 Złotniczanka Złotniki 3 - 3 Dromader Chrząstów Rzeszów > Klasa A, gr. III
2017-06-18 Złotniczanka Złotniki 4 - 4 Dromader Chrząstów Rzeszów > Klasa A, gr. III
2016-11-19 Dromader Chrząstów 0 - 2 Złotniczanka Złotniki Rzeszów > Klasa A, gr. III
2016-04-17 Złotniczanka Złotniki 4 - 0 Dromader Chrząstów Rzeszów > Klasa A, gr. III
2015-08-30 Dromader Chrząstów 0 - 2 Złotniczanka Złotniki Rzeszów > Klasa A, gr. III
2013-05-01 Dromader Chrząstów 3 - 1 Złotniczanka Złotniki Rzeszów > Klasa A, gr. III
2012-09-23 Złotniczanka Złotniki 2 - 3 Dromader Chrząstów Rzeszów > Klasa A, gr. III
2012-04-22 Złotniczanka Złotniki 1 - 0 Dromader Chrząstów Rzeszów > Klasa A, gr. III
2011-09-11 Dromader Chrząstów 1 - 4 Złotniczanka Złotniki Rzeszów > Klasa A, gr. III

Inne mecze z tej kolejki

Błękitni Siedlanka 4 - 5 Smoczanka Mielec
Raniżovia Raniżów 3 - 3 Piast Wadowice Górne
Dromader Chrząstów 0 - 2 Złotniczanka Złotniki
Atut Podborze 0 - 1 Marmury Przyłęk
KS Dzikowiec 2 - 1 Barka Breń Osuchowski
Pitmark Jaślany 3 - 0 Tuszymka Tuszyma
Jamnica Dulcza Wielka 3 - 3 Kolorado Wola Chorzelowska

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Kolorado Wola Chorzelowska 26 55 17 4 5 109 40 69
2 Raniżovia Raniżów 26 49 15 4 7 67 56 11
3 Złotniczanka Złotniki 26 48 14 6 6 77 50 27
4 Smoczanka Mielec 26 42 12 6 8 66 44 22
5 Atut Podborze 26 40 12 4 10 57 57 0
6 Dromader Chrząstów 26 39 12 3 11 65 60 5
7 Piast Wadowice Górne 26 39 12 3 11 51 60 -9
8 Barka Breń Osuchowski 26 35 10 5 11 63 68 -5
9 Tuszymka Tuszyma 26 35 10 5 11 51 61 -10
10 Błękitni Siedlanka 26 32 10 2 14 64 77 -13
11 Pitmark Jaślany 26 30 10 0 16 77 81 -4
12 KS Dzikowiec 26 27 8 3 15 36 73 -37
13 Jamnica Dulcza Wielka 26 25 7 4 15 42 67 -25
14 Marmury Przyłęk 26 24 7 3 16 38 69 -31
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka