Statystyki meczu: Barka Breń Osuchowski - Atut Podborze

Zobacz też: Terminarze Statystyki

16. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. III
2019-04-14, godz. 14:00

Barka Breń Osuchowski

2

Atut Podborze

4

       

0 - 1

Patryk Bielik

5'

       

Patryk Bielik

24'

       

0 - 2

Łukasz Kulpa

31'

       

0 - 3

Patryk Bielik

49'
56'

Karol Węgrzyn

       

70'

Piotr Szcząchor

1 - 3

       

70'

Marek Karczmarczyk

       

       

1 - 4

Patryk Bielik

72'

       

Daniel Kulpa

78'
87'

Tomasz Pisarczyk

2 - 4

       


Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2019-08-14 Barka Breń Osuchowski 1 - 2 Atut Podborze Rzeszów > Klasa A, gr. III
2019-04-14 Barka Breń Osuchowski 2 - 4 Atut Podborze Rzeszów > Klasa A, gr. III
2018-09-02 Atut Podborze 1 - 1 Barka Breń Osuchowski Rzeszów > Klasa A, gr. III
2018-03-31 Barka Breń Osuchowski 3 - 3 Atut Podborze Rzeszów > Klasa A, gr. III
2017-08-27 Atut Podborze 3 - 3 Barka Breń Osuchowski Rzeszów > Klasa A, gr. III
2017-04-23 Barka Breń Osuchowski 2 - 2 Atut Podborze Rzeszów > Klasa A, gr. III
2016-09-11 Atut Podborze 0 - 3 Barka Breń Osuchowski Rzeszów > Klasa A, gr. III
2016-03-26 Barka Breń Osuchowski 3 - 1 Atut Podborze Rzeszów > Klasa A, gr. III
2015-08-16 Atut Podborze 2 - 1 Barka Breń Osuchowski Rzeszów > Klasa A, gr. III
2014-04-13 Atut Podborze 2 - 2 Barka Breń Osuchowski Rzeszów > Klasa A, gr. III
2013-08-25 Barka Breń Osuchowski 1 - 1 Atut Podborze Rzeszów > Klasa A, gr. III
2013-04-28 Atut Podborze 0 - 0 Barka Breń Osuchowski Rzeszów > Klasa A, gr. III
2012-09-16 Barka Breń Osuchowski 4 - 1 Atut Podborze Rzeszów > Klasa A, gr. III

Inne mecze z tej kolejki

LKS Hucina 2 - 3 Smoczanka Mielec
Stal III Mielec 5 - 0 Zacisze Trześń
Start Wola Mielecka 2 - 5 Ostrovia Ostrowy Baranowskie
Złotniczanka Złotniki 0 - 1 Tempo Cmolas
LKS Podleszany 1 - 0 Czarni Trześń
Dromader Chrząstów 5 - 1 LKS Babicha
Barka Breń Osuchowski 2 - 4 Atut Podborze

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Stal III Mielec 26 73 24 1 1 100 20 80
2 Smoczanka Mielec 26 66 22 0 4 108 32 76
3 Czarni Trześń 26 55 17 4 5 76 28 48
4 LKS Hucina 26 41 11 8 7 57 34 23
5 Ostrovia Ostrowy Baranowskie 26 40 12 4 10 58 59 -1
6 Dromader Chrząstów 26 36 11 3 12 66 47 19
7 Atut Podborze 26 33 9 6 11 38 47 -9
8 Barka Breń Osuchowski 26 33 10 3 13 57 83 -26
9 LKS Podleszany 26 32 9 5 12 55 59 -4
10 Tempo Cmolas 26 30 9 3 14 62 75 -13
11 Złotniczanka Złotniki 26 27 8 3 15 50 73 -23
12 LKS Babicha 26 26 7 5 14 54 74 -20
13 Zacisze Trześń 26 19 5 4 17 30 83 -53
14 Start Wola Mielecka 26 10 3 1 22 20 117 -97
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka