Statystyki meczu: Piast Wadowice Górne - Barka Breń Osuchowski

Zobacz też: Terminarze Statystyki

20. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. III
2017-05-07, godz. 11:00

Piast Wadowice Górne

1

Barka Breń Osuchowski

4

       

0 - 1

Andrzej Krzyżek

12'

       

Piotr Lasota

27'
34'

Piotr Kopacz

       

50'

Grzegorz Padykuła

1 - 1

       

55'

Grzegorz Gwóźdź

       

       

1 - 2

Andrzej Krzyżek

56'
61'

Adam Czech

       

83'

Jan Niedbała

       

       

1 - 3

Paweł Strycharz

84'

       

1 - 4

Paweł Strycharz

89'

Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2022-03-20 Piast Wadowice Górne 5 - 0 Barka Breń Osuchowski Rzeszów > Klasa A, gr. III
2021-08-22 Barka Breń Osuchowski 2 - 4 Piast Wadowice Górne Rzeszów > Klasa A, gr. III
2021-04-24 Barka Breń Osuchowski 5 - 1 Piast Wadowice Górne Rzeszów > Klasa A, gr. III
2020-08-26 Piast Wadowice Górne 1 - 2 Barka Breń Osuchowski Rzeszów > Klasa A, gr. III
2019-10-27 Barka Breń Osuchowski 4 - 2 Piast Wadowice Górne Rzeszów > Klasa A, gr. III
2018-04-18 Barka Breń Osuchowski 4 - 1 Piast Wadowice Górne Rzeszów > Klasa A, gr. III
2017-08-15 Piast Wadowice Górne 1 - 0 Barka Breń Osuchowski Rzeszów > Klasa A, gr. III
2017-05-07 Piast Wadowice Górne 1 - 4 Barka Breń Osuchowski Rzeszów > Klasa A, gr. III
2016-10-02 Barka Breń Osuchowski 3 - 0 Piast Wadowice Górne Rzeszów > Klasa A, gr. III
2015-05-17 Barka Breń Osuchowski 3 - 0* Piast Wadowice Górne Rzeszów > Klasa A, gr. III
2014-10-05 Piast Wadowice Górne 3 - 2 Barka Breń Osuchowski Rzeszów > Klasa A, gr. III

Inne mecze z tej kolejki

Tuszymka Tuszyma 1 - 2 Złotniczanka Złotniki
Piast Wadowice Górne 1 - 4 Barka Breń Osuchowski
Marmury Przyłęk 5 - 3 Pitmark Jaślany
Atut Podborze 3 - 0 * Jamnica Dulcza Wielka
Błękitni Siedlanka 1 - 0 KS Dzikowiec
Smoczanka Mielec 1 - 0 Kolorado Wola Chorzelowska
Raniżovia Raniżów 4 - 3 Dromader Chrząstów

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Kolorado Wola Chorzelowska 26 55 17 4 5 109 40 69
2 Raniżovia Raniżów 26 49 15 4 7 67 56 11
3 Złotniczanka Złotniki 26 48 14 6 6 77 50 27
4 Smoczanka Mielec 26 42 12 6 8 66 44 22
5 Atut Podborze 26 40 12 4 10 57 57 0
6 Dromader Chrząstów 26 39 12 3 11 65 60 5
7 Piast Wadowice Górne 26 39 12 3 11 51 60 -9
8 Barka Breń Osuchowski 26 35 10 5 11 63 68 -5
9 Tuszymka Tuszyma 26 35 10 5 11 51 61 -10
10 Błękitni Siedlanka 26 32 10 2 14 64 77 -13
11 Pitmark Jaślany 26 30 10 0 16 77 81 -4
12 KS Dzikowiec 26 27 8 3 15 36 73 -37
13 Jamnica Dulcza Wielka 26 25 7 4 15 42 67 -25
14 Marmury Przyłęk 26 24 7 3 16 38 69 -31
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka