Iskra Zgłobień - Grodziszczanka Grodzisko Dolne (wynik, tabela, statystyki)

Zobacz też: Rzeszów > Klasa Okręgowa - terminarz Rzeszów > Klasa Okręgowa - tabela/statystyki

Tutaj znajdziesz wynik meczu Iskra Zgłobień - Grodziszczanka Grodzisko Dolne rozegranego w ramach 6. kolejki - Rzeszów > Klasa Okręgowa. Informacje meczowe, kiedy mecz Iskra Zgłobień - Grodziszczanka Grodzisko Dolne, a wkrótce także strzelcy bramek, żółte i czerwone kartki oraz składy obydwu drużyn.


Poniżej znajdzisz również historę bezpośrednich spotkań Iskra Zgłobień vs. Grodziszczanka Grodzisko Dolne, informacje o pozostałych meczach 6. kolejki - Rzeszów > Klasa Okręgowa oraz aktualną tabelę rozgrywek.


6. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa
2023-09-16, godz. 16:30

Iskra Zgłobień

7

Grodziszczanka Grodzisko Dolne

0

Rzeszów > Klasa Okręgowa: Iskra Zgłobień - Grodziszczanka Grodzisko Dolne (historia bezpośrednich spotkań)

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2023-09-16 Iskra Zgłobień 7 - 0 Grodziszczanka Grodzisko Dolne Rzeszów > Klasa Okręgowa
2023-05-14 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2 - 1 Iskra Zgłobień Rzeszów > Klasa Okręgowa
2022-10-09 Iskra Zgłobień 4 - 2 Grodziszczanka Grodzisko Dolne Rzeszów > Klasa Okręgowa

Rzeszów > Klasa Okręgowa: inne mecze tej kolejki

LKS Trzebownisko 1 - 1 Włókniarz Rakszawa
Jedność Niechobrz 1 - 1 KS Dąbrówki
Iskra Zgłobień 7 - 0 Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Błękit Żołynia 0 - 2 Strug Tyczyn
Strumyk Malawa 2 - 2 Sawa Sonina
KS Przybyszówka Rzeszów 1 - 2 KS Zaczernie
Sokół Sokołów Małopolski 4 - 2 Leśna Wólka Podleśna
Błażowianka Błażowa 0 - 0 LKS Jasionka

Rzeszów > Klasa Okręgowa - aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Błażowianka Błażowa 15 39 12 3 0 35 12 23
2 Strug Tyczyn 15 36 11 3 1 51 19 32
3 Sokół Sokołów Małopolski 15 33 10 3 2 41 25 16
4 Włókniarz Rakszawa 15 28 9 1 5 38 22 16
5 Iskra Zgłobień 14 27 8 3 3 42 20 22
6 LKS Jasionka 15 26 8 2 5 32 23 9
7 KS Zaczernie 15 24 8 0 7 41 31 10
8 Błękit Żołynia 15 22 7 1 7 24 28 -4
9 LKS Trzebownisko 15 21 6 3 6 29 25 4
10 Jedność Niechobrz 14 19 6 1 7 19 25 -6
11 Strumyk Malawa 15 16 5 1 9 30 36 -6
12 KS Dąbrówki 15 16 5 1 9 16 43 -27
13 Sawa Sonina 15 11 3 2 10 26 40 -14
14 KS Przybyszówka Rzeszów 15 10 3 1 11 25 37 -12
15 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 15 10 3 1 11 14 39 -25
16 Leśna Wólka Podleśna 15 5 1 2 12 11 49 -38
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka