Błękit Żołynia - Grodziszczanka Grodzisko Dolne (wynik, tabela, statystyki)

Zobacz też: Rzeszów > Klasa Okręgowa - terminarz Rzeszów > Klasa Okręgowa - tabela/statystyki

Tutaj znajdziesz wynik meczu Błękit Żołynia - Grodziszczanka Grodzisko Dolne rozegranego w ramach 8. kolejki - Rzeszów > Klasa Okręgowa. Informacje meczowe, kiedy mecz Błękit Żołynia - Grodziszczanka Grodzisko Dolne, a wkrótce także strzelcy bramek, żółte i czerwone kartki oraz składy obydwu drużyn.


Poniżej znajdzisz również historę bezpośrednich spotkań Błękit Żołynia vs. Grodziszczanka Grodzisko Dolne, informacje o pozostałych meczach 8. kolejki - Rzeszów > Klasa Okręgowa oraz aktualną tabelę rozgrywek.


8. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa
2023-09-30, godz. 11:00

Błękit Żołynia

0

Grodziszczanka Grodzisko Dolne

2

Rzeszów > Klasa Okręgowa: Błękit Żołynia - Grodziszczanka Grodzisko Dolne (historia bezpośrednich spotkań)

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2023-09-30 Błękit Żołynia 0 - 2 Grodziszczanka Grodzisko Dolne Rzeszów > Klasa Okręgowa
2022-03-26 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 3 - 0 Błękit Żołynia Rzeszów > Klasa Okręgowa
2021-08-15 Błękit Żołynia 0 - 1 Grodziszczanka Grodzisko Dolne Rzeszów > Klasa Okręgowa
2018-06-09 Błękit Żołynia 0 - 0 Grodziszczanka Grodzisko Dolne Rzeszów > Klasa Okręgowa
2017-11-04 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2 - 2 Błękit Żołynia Rzeszów > Klasa Okręgowa
2017-06-15 Błękit Żołynia 1 - 2 Grodziszczanka Grodzisko Dolne Rzeszów > Klasa Okręgowa
2016-11-11 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 1 - 1 Błękit Żołynia Rzeszów > Klasa Okręgowa

Rzeszów > Klasa Okręgowa: inne mecze tej kolejki

Błażowianka Błażowa 2 - 2 Strug Tyczyn
Błękit Żołynia 0 - 2 Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Jedność Niechobrz 4 - 1 Sawa Sonina
KS Zaczernie 3 - 2 LKS Jasionka
LKS Trzebownisko 1 - 0 Strumyk Malawa
KS Przybyszówka Rzeszów 7 - 0 Leśna Wólka Podleśna
Iskra Zgłobień 3 - 2 Włókniarz Rakszawa
Sokół Sokołów Małopolski 2 - 0 KS Dąbrówki

Rzeszów > Klasa Okręgowa - aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Strug Tyczyn 20 49 15 4 1 66 25 41
2 Błażowianka Błażowa 20 46 14 4 2 41 15 26
3 LKS Jasionka 20 39 12 3 5 49 27 22
4 Sokół Sokołów Małopolski 20 39 12 3 5 49 37 12
5 Włókniarz Rakszawa 20 38 12 2 6 50 27 23
6 Błękit Żołynia 20 35 11 2 7 37 35 2
7 Iskra Zgłobień 19 33 10 3 6 58 34 24
8 KS Zaczernie 20 33 11 0 9 53 40 13
9 LKS Trzebownisko 20 28 8 4 8 35 30 5
10 Jedność Niechobrz 19 25 8 1 10 27 38 -11
11 Strumyk Malawa 20 25 8 1 11 36 43 -7
12 Sawa Sonina 20 21 6 3 11 34 45 -11
13 KS Dąbrówki 20 20 6 2 12 23 51 -28
14 KS Przybyszówka Rzeszów 20 13 4 1 15 31 49 -18
15 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 20 10 3 1 16 15 52 -37
16 Leśna Wólka Podleśna 20 5 1 2 17 16 72 -56
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka