Błękit Żołynia - KS Zaczernie (wynik, tabela, statystyki)

Zobacz też: Rzeszów > Klasa Okręgowa - terminarz Rzeszów > Klasa Okręgowa - tabela/statystyki

Tutaj znajdziesz wynik meczu Błękit Żołynia - KS Zaczernie rozegranego w ramach 18. kolejki - Rzeszów > Klasa Okręgowa. Informacje meczowe, kiedy mecz Błękit Żołynia - KS Zaczernie, a wkrótce także strzelcy bramek, żółte i czerwone kartki oraz składy obydwu drużyn.


Poniżej znajdzisz również historę bezpośrednich spotkań Błękit Żołynia vs. KS Zaczernie, informacje o pozostałych meczach 18. kolejki - Rzeszów > Klasa Okręgowa oraz aktualną tabelę rozgrywek.


18. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa
2024-03-30, godz. 11:00

Błękit Żołynia

2

KS Zaczernie

1

Rzeszów > Klasa Okręgowa: Błękit Żołynia - KS Zaczernie (historia bezpośrednich spotkań)

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2024-03-30 Błękit Żołynia 2 - 1 KS Zaczernie Rzeszów > Klasa Okręgowa
2023-08-26 KS Zaczernie 3 - 1 Błękit Żołynia Rzeszów > Klasa Okręgowa
2021-06-26 Błękit Żołynia 0 - 6 KS Zaczernie Rzeszów > Klasa Okręgowa
2020-08-12 KS Zaczernie 2 - 0 Błękit Żołynia Rzeszów > Klasa Okręgowa
2019-09-15 KS Zaczernie 3 - 2 Błękit Żołynia Rzeszów > Klasa Okręgowa
2019-05-05 Błękit Żołynia 0 - 0 KS Zaczernie Rzeszów > Klasa Okręgowa
2018-09-29 KS Zaczernie 2 - 1 Błękit Żołynia Rzeszów > Klasa Okręgowa

Rzeszów > Klasa Okręgowa: inne mecze tej kolejki

Błękit Żołynia 2 - 1 KS Zaczernie
Iskra Zgłobień 6 - 2 Leśna Wólka Podleśna
Włókniarz Rakszawa 1 - 1 KS Dąbrówki
Sokół Sokołów Małopolski 3 - 1 KS Przybyszówka Rzeszów
LKS Trzebownisko 0 - 0 Błażowianka Błażowa
Strumyk Malawa 1 - 4 Strug Tyczyn
Sawa Sonina 2 - 0 Grodziszczanka Grodzisko Dolne
LKS Jasionka 5 - 0 Jedność Niechobrz

Rzeszów > Klasa Okręgowa - aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Strug Tyczyn 30 74 23 5 2 108 33 75
2 Błażowianka Błażowa 30 70 22 4 4 64 22 42
3 Włókniarz Rakszawa 30 58 18 4 8 73 37 36
4 LKS Jasionka 30 57 17 6 7 73 35 38
5 KS Zaczernie 30 53 17 2 11 80 56 24
6 Błękit Żołynia 30 53 16 5 9 58 48 10
7 Sokół Sokołów Małopolski 30 48 14 6 10 68 59 9
8 Iskra Zgłobień 29 45 14 3 12 78 61 17
9 Sawa Sonina 30 45 14 3 13 56 61 -5
10 Strumyk Malawa 30 39 12 3 15 50 58 -8
11 LKS Trzebownisko 30 38 10 8 12 47 46 1
12 Jedność Niechobrz 29 35 11 2 16 40 61 -21
13 KS Dąbrówki 30 25 7 4 19 37 83 -46
14 KS Przybyszówka Rzeszów 30 22 7 1 22 48 78 -30
15 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 30 13 4 1 25 21 80 -59
16 Leśna Wólka Podleśna 30 12 3 3 24 32 115 -83
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka