Sawa Sonina - Błękit Żołynia (wynik, tabela, statystyki)

Zobacz też: Rzeszów > Klasa Okręgowa - terminarz Rzeszów > Klasa Okręgowa - tabela/statystyki

Tutaj znajdziesz wynik meczu Sawa Sonina - Błękit Żołynia rozegranego w ramach 9. kolejki - Rzeszów > Klasa Okręgowa. Informacje meczowe, kiedy mecz Sawa Sonina - Błękit Żołynia, a wkrótce także strzelcy bramek, żółte i czerwone kartki oraz składy obydwu drużyn.


Poniżej znajdzisz również historę bezpośrednich spotkań Sawa Sonina vs. Błękit Żołynia, informacje o pozostałych meczach 9. kolejki - Rzeszów > Klasa Okręgowa oraz aktualną tabelę rozgrywek.


9. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa
2023-10-08, godz. 15:00

Sawa Sonina

1

Błękit Żołynia

2

Rzeszów > Klasa Okręgowa: Sawa Sonina - Błękit Żołynia (historia bezpośrednich spotkań)

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2023-10-08 Sawa Sonina 1 - 2 Błękit Żołynia Rzeszów > Klasa Okręgowa
2021-07-09 Błękit Żołynia 1 - 3 Sawa Sonina Rzeszów > Klasa Okręgowa
2020-11-11 Sawa Sonina 5 - 0 Błękit Żołynia Rzeszów > Klasa Okręgowa
2019-10-20 Błękit Żołynia 2 - 1 Sawa Sonina Rzeszów > Klasa Okręgowa
2019-04-20 Sawa Sonina 1 - 2 Błękit Żołynia Rzeszów > Klasa Okręgowa
2018-09-09 Błękit Żołynia 1 - 2 Sawa Sonina Rzeszów > Klasa Okręgowa
2018-04-07 Sawa Sonina 0 - 2 Błękit Żołynia Rzeszów > Klasa Okręgowa
2017-08-30 Błękit Żołynia 0 - 3 Sawa Sonina Rzeszów > Klasa Okręgowa

Rzeszów > Klasa Okręgowa: inne mecze tej kolejki

Strug Tyczyn 8 - 2 KS Przybyszówka Rzeszów
KS Dąbrówki 0 - 2 Błażowianka Błażowa
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 3 - 2 Sokół Sokołów Małopolski
Strumyk Malawa 4 - 2 Iskra Zgłobień
Leśna Wólka Podleśna 0 - 3 KS Zaczernie
LKS Jasionka 3 - 2 LKS Trzebownisko
Sawa Sonina 1 - 2 Błękit Żołynia
Włókniarz Rakszawa 1 - 0 Jedność Niechobrz

Rzeszów > Klasa Okręgowa - aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Strug Tyczyn 19 46 14 4 1 63 25 38
2 Błażowianka Błażowa 20 46 14 4 2 41 15 26
3 Sokół Sokołów Małopolski 19 39 12 3 4 49 33 16
4 Włókniarz Rakszawa 20 38 12 2 6 50 27 23
5 LKS Jasionka 19 36 11 3 5 45 27 18
6 KS Zaczernie 20 33 11 0 9 53 40 13
7 Błękit Żołynia 19 32 10 2 7 34 35 -1
8 Iskra Zgłobień 18 30 9 3 6 54 32 22
9 LKS Trzebownisko 19 28 8 4 7 34 28 6
10 Jedność Niechobrz 18 25 8 1 9 27 35 -8
11 Strumyk Malawa 19 22 7 1 11 34 43 -9
12 Sawa Sonina 20 21 6 3 11 34 45 -11
13 KS Dąbrówki 19 20 6 2 11 21 47 -26
14 KS Przybyszówka Rzeszów 19 10 3 1 15 29 48 -19
15 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 19 10 3 1 15 15 50 -35
16 Leśna Wólka Podleśna 19 5 1 2 16 16 69 -53
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka