Tutaj znajdziesz wynik meczu Leśna Wólka Podleśna - Iskra Zgłobień rozegranego w ramach 3. kolejki - Rzeszów > Klasa Okręgowa. Informacje meczowe, kiedy mecz Leśna Wólka Podleśna - Iskra Zgłobień, a wkrótce także strzelcy bramek, żółte i czerwone kartki oraz składy obydwu drużyn.
Poniżej znajdzisz również historę bezpośrednich spotkań Leśna Wólka Podleśna vs. Iskra Zgłobień, informacje o pozostałych meczach 3. kolejki - Rzeszów > Klasa Okręgowa oraz aktualną tabelę rozgrywek.
3. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa
2023-08-26, godz. 12:00
Leśna Wólka Podleśna
Iskra Zgłobień
Rzeszów > Klasa Okręgowa: Leśna Wólka Podleśna - Iskra Zgłobień (historia bezpośrednich spotkań)
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | Liga |
---|---|---|---|---|
2024-03-30 | Iskra Zgłobień | 6 - 2 | Leśna Wólka Podleśna | Rzeszów > Klasa Okręgowa |
2023-08-26 | Leśna Wólka Podleśna | 0 - 0 | Iskra Zgłobień | Rzeszów > Klasa Okręgowa |
2023-03-18 | Leśna Wólka Podleśna | 1 - 4 | Iskra Zgłobień | Rzeszów > Klasa Okręgowa |
2022-08-14 | Iskra Zgłobień | 1 - 4 | Leśna Wólka Podleśna | Rzeszów > Klasa Okręgowa |
Rzeszów > Klasa Okręgowa: inne mecze tej kolejki
KS Przybyszówka Rzeszów | 1 - 4 | Sokół Sokołów Małopolski | |
Leśna Wólka Podleśna | 0 - 0 | Iskra Zgłobień | |
Grodziszczanka Grodzisko Dolne | 1 - 2 | Sawa Sonina | |
KS Zaczernie | 3 - 1 | Błękit Żołynia | |
KS Dąbrówki | 0 - 4 | Włókniarz Rakszawa | |
Błażowianka Błażowa | 2 - 0 | LKS Trzebownisko | |
Strug Tyczyn | 5 - 1 | Strumyk Malawa | |
Jedność Niechobrz | 1 - 4 | LKS Jasionka |
Rzeszów > Klasa Okręgowa - aktualna tabela Umieść na swojej stronie
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Błażowianka Błażowa | 22 | 52 | 16 | 4 | 2 | 44 | 15 | 29 | |
2 | Strug Tyczyn | 21 | 50 | 15 | 5 | 1 | 66 | 25 | 41 | |
3 | LKS Jasionka | 22 | 42 | 13 | 3 | 6 | 54 | 29 | 25 | |
4 | Sokół Sokołów Małopolski | 21 | 40 | 12 | 4 | 5 | 52 | 40 | 12 | |
5 | Włókniarz Rakszawa | 21 | 39 | 12 | 3 | 6 | 50 | 27 | 23 | |
6 | KS Zaczernie | 22 | 39 | 13 | 0 | 9 | 60 | 41 | 19 | |
7 | Błękit Żołynia | 22 | 37 | 11 | 4 | 7 | 38 | 36 | 2 | |
8 | Iskra Zgłobień | 21 | 36 | 11 | 3 | 7 | 62 | 37 | 25 | |
9 | LKS Trzebownisko | 22 | 29 | 8 | 5 | 9 | 35 | 33 | 2 | |
10 | Sawa Sonina | 22 | 27 | 8 | 3 | 11 | 38 | 47 | -9 | |
11 | Jedność Niechobrz | 21 | 25 | 8 | 1 | 12 | 29 | 42 | -13 | |
12 | Strumyk Malawa | 21 | 25 | 8 | 1 | 12 | 37 | 45 | -8 | |
13 | KS Dąbrówki | 22 | 24 | 7 | 3 | 12 | 26 | 53 | -27 | |
14 | KS Przybyszówka Rzeszów | 22 | 13 | 4 | 1 | 17 | 32 | 58 | -26 | |
15 | Grodziszczanka Grodzisko Dolne | 22 | 13 | 4 | 1 | 17 | 18 | 56 | -38 | |
16 | Leśna Wólka Podleśna | 22 | 6 | 1 | 3 | 18 | 19 | 76 | -57 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka |