Tutaj znajdziesz wynik meczu Strug Tyczyn - Iskra Zgłobień rozegranego w ramach 19. kolejki - Rzeszów > Klasa Okręgowa. Informacje meczowe, kiedy mecz Strug Tyczyn - Iskra Zgłobień, a wkrótce także strzelcy bramek, żółte i czerwone kartki oraz składy obydwu drużyn.
Poniżej znajdzisz również historę bezpośrednich spotkań Strug Tyczyn vs. Iskra Zgłobień, informacje o pozostałych meczach 19. kolejki - Rzeszów > Klasa Okręgowa oraz aktualną tabelę rozgrywek.
19. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa
2024-04-07, godz. 15:00
Strug Tyczyn
Iskra Zgłobień
Rzeszów > Klasa Okręgowa: Strug Tyczyn - Iskra Zgłobień (historia bezpośrednich spotkań)
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | Liga |
---|---|---|---|---|
2024-04-07 | Strug Tyczyn | 3 - 2 | Iskra Zgłobień | Rzeszów > Klasa Okręgowa |
2023-09-03 | Iskra Zgłobień | 2 - 2 | Strug Tyczyn | Rzeszów > Klasa Okręgowa |
2023-05-07 | Iskra Zgłobień | 1 - 3 | Strug Tyczyn | Rzeszów > Klasa Okręgowa |
2022-10-01 | Strug Tyczyn | 2 - 2 | Iskra Zgłobień | Rzeszów > Klasa Okręgowa |
2016-06-05 | Iskra Zgłobień | 1 - 11 | Strug Tyczyn | Rzeszów > Klasa Okręgowa |
2015-10-25 | Strug Tyczyn | 4 - 2 | Iskra Zgłobień | Rzeszów > Klasa Okręgowa |
Rzeszów > Klasa Okręgowa: inne mecze tej kolejki
KS Dąbrówki | 0 - 1 | Strumyk Malawa | |
Grodziszczanka Grodzisko Dolne | 1 - 3 | Włókniarz Rakszawa | |
KS Zaczernie | 5 - 3 | Sokół Sokołów Małopolski | |
KS Przybyszówka Rzeszów | 0 - 3 | Błażowianka Błażowa | |
Sawa Sonina | 2 - 0 | LKS Trzebownisko | |
Strug Tyczyn | 3 - 2 | Iskra Zgłobień | |
Leśna Wólka Podleśna | 3 - 7 | Jedność Niechobrz | |
LKS Jasionka | 2 - 2 | Błękit Żołynia |
Rzeszów > Klasa Okręgowa - aktualna tabela Umieść na swojej stronie
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Strug Tyczyn | 22 | 53 | 16 | 5 | 1 | 70 | 25 | 45 | |
2 | Błażowianka Błażowa | 22 | 52 | 16 | 4 | 2 | 44 | 15 | 29 | |
3 | LKS Jasionka | 22 | 42 | 13 | 3 | 6 | 54 | 29 | 25 | |
4 | Włókniarz Rakszawa | 22 | 42 | 13 | 3 | 6 | 53 | 29 | 24 | |
5 | Sokół Sokołów Małopolski | 22 | 40 | 12 | 4 | 6 | 52 | 44 | 8 | |
6 | KS Zaczernie | 22 | 39 | 13 | 0 | 9 | 60 | 41 | 19 | |
7 | Błękit Żołynia | 22 | 37 | 11 | 4 | 7 | 38 | 36 | 2 | |
8 | Iskra Zgłobień | 21 | 36 | 11 | 3 | 7 | 62 | 37 | 25 | |
9 | Sawa Sonina | 23 | 30 | 9 | 3 | 11 | 43 | 47 | -4 | |
10 | LKS Trzebownisko | 22 | 29 | 8 | 5 | 9 | 35 | 33 | 2 | |
11 | Jedność Niechobrz | 22 | 25 | 8 | 1 | 13 | 29 | 47 | -18 | |
12 | Strumyk Malawa | 22 | 25 | 8 | 1 | 13 | 39 | 48 | -9 | |
13 | KS Dąbrówki | 22 | 24 | 7 | 3 | 12 | 26 | 53 | -27 | |
14 | KS Przybyszówka Rzeszów | 22 | 13 | 4 | 1 | 17 | 32 | 58 | -26 | |
15 | Grodziszczanka Grodzisko Dolne | 22 | 13 | 4 | 1 | 17 | 18 | 56 | -38 | |
16 | Leśna Wólka Podleśna | 22 | 6 | 1 | 3 | 18 | 19 | 76 | -57 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka |