2021-11-20 15:31:00

Skromnie ale zwycięsko! JKS Jarosław lepszy od Sokoła Kamień

Piłkarze JKS-u Jarosław w dobrych humorach kończą zmagania ligowe w 2021 roku. Podopieczni Arkadiusza Barana skromnie pokonali Sokoła Kamień.

Faworytem dzisiejszej potyczki był JKS Jarosław, który był wyżej w ligowej tabeli. Sokół Kamień natomiast chciał się przełamać. Lepiej na murawie wyglądali jednak podopieczni Arkadiusza Barana, którzy częściej byli przy piłce. Beniaminek 4 ligi podkarpackiej także miał swoje okazje, ale brakowało konkretów.

Jarosławianie byli skuteczniejsi i w 23. minucie objęli prowadzenie. Kamil Bała wypatrzył Sebastiana Pawlaka, a ten nie dał szans Maciejowi Siudakowi. Sokół w kolejnych minutach próbował odrobić straty, ale JKS dobrze prezentował się obronie. Przy Bandurskiego oglądaliśmy ciekawe starcie, ale do przerwy wynik już nie uległ zmianie.

Sokół w drugiej odsłonie nadal starał się nawiązać walkę z ekipą miejscowych. Podopieczni Marka Kusiaka dwoili się i troili, ale nie mogli znaleźć sposobu na JKS. Beniaminek popełniał także błędy i po jednym z nich, arbiter wskazał na wapno.w 65. minucie. Piłkę na jedenastym metrze ustawił Pawlak, który jednak nie wykorzystał stałego fragmentu gry.

Zespół z Kamienia nie poddawał się i nadal szukał okazji do wyrównania. JKS dobrze prezentował się w defensywie i skutecznie odpierał ataki Sokoła. Ambitny beniaminek nie dawał za wygraną, ale gospodarze nie dali sobie wbić gola i po końcowym gwizdku, to "czarno-niebiescy" cieszyli się z kompletu "oczek:.

1-0 Sebastian Pawlak (23)