2021-11-20 16:12:00

TEXOM Sokół Sieniawa zremisował z Orlętami Radzyń Podlaski

fot. Wioletta Kisała-Żak
fot. Wioletta Kisała-Żak
Piłkarze TEXOM Sokoła Sieniawa ugrali punkt na trudnym terenie. Podopieczni Dariusza Majchera zremisowali z Orlętami Radzyń Podlaski.
 
Mecz lepiej zaczął się dla Orląt Radzyń Podlaski, którzy szybko wypracowali sobie przewagę oraz stworzyli kilka ciekawych okazji. Najpierwy uderzał Arkadiusz Maj, a po chwili poprawił Patryk Szymala, ale Dominik Pasterczyk był czujny. Miejscowi nie zatrzymywali się i w 13. minucie objęli prowadzenie, a piłkę w siatce umieścił Maj.
 
To widocznie podrażniło TEXOM Sokoła Sieniawa, który ruszył do odrabiania strat. Podopieczni Dariusza Majchera częściej zaczęli być przy piłce, ale niewiele z tego wynikało. Podkarpacki zespół jednak nie odpuszczał i cały czas szukał szans do wyrównania, ale dobrze w bramce Orląt spisywał się Robert Nowacki.
 
Sokół w drugiej odsłonie nadal prezentował się lepiej i to przyniosło oczekiwany skutek. Ekipa z Sieniawy do wyrównania doprowadziła w 55. minucie, a z bramki cieszył się Sebastian Kaczyński. W kolejnych minutach przeważały Orlęta, ale przyjezdni skutecznie odpierali ataki drużyny z Radzynia Podlaskiego i nie dali sobie wbić gola.
 
 
1-0 Arkadiusz Maj (13)
1-1 Sebastian Kaczyński (55)
 

Wyniki meczów 18. kolejki:

 

Tabela 3 ligi gr. IV:

 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Kuźma wróć ! 2021-11-20 16:18:36 25 2

Trzeba Trenera przez duże T i będzie ok!
Sokół nigdy nie spadnie !

Kuźma wróć ! 2021-11-20 16:18:36 25 2

Trzeba Trenera przez duże T i będzie ok!
Sokół nigdy nie spadnie !

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij