2021-11-20 14:57:00

Osłabiona Wisłoka Dębica postawiła się Siarce Tarnobrzeg

fot. Robert Skalski Fotografia
fot. Robert Skalski Fotografia
Niespodzianka w Dębicy. Osłabiona Wisłoka dała radę i zatrzymała Siarkę Tarnobrzeg, która ma niezbyt dobrze humory po dzisiejszym meczu.
 
Lepiej na murawie prezentowała się Wisłoka Dębica, która nie przestraszyła się Siarki Tarnobrzeg i zagrała z nią bez kompleksów. Dariusz Kantor nie mógł tego dnia skorzystać z pięciu graczy, ale "biało-zieloni" dobrze wyglądali na tle lidera 3 ligi gr. IV. Gospodarze stworzyli sobie kilka niezłych okazji, ale "Siarkowcy" dobrze grali w obronie i do przerwy było 0-0.
 
Tarnobrzeżanie w drugiej odsłonie zaczęli coraz śmielej atakować, lecz Wisłoka skutecznie odpierała ich ataki. Miejscowi grali bardzo dobre zawody, ale Siarka ani myślała wracać do domu bez kompletu "oczek". Wydawało się, że sprawę jej ułatwi czerwona kartka Kamila Matofija, którą ujrzał w 72. minucie, ale nic z tego.
 
Dębiczanie cały czas bardzo dobrze prezentowali się w defensywie, choć Siarka nadal napierała. Podopieczni Sławomira Majaka dwoili się i troili, ale nie mogli znaleźć sposobu na Wisłokę. W 89. minucie stan personalny się wyrównał, a z boiska za dwie żółte kartki wyleciał Jakub Tabor. Ostatenie goli w tym meczu nie odnotowano i ten zakończył się podziałem punktów.
 
 

Wyniki meczów 18. kolejki:

 

Tabela 3 ligi gr. IV:

 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij