2021-11-14 15:30:00

Bezbramkowy remis KS-u Wiązownica z Izolatorem Boguchwała

Kibice zgromadzeni na stadionie w Wiązownicy nie doczekali się bramek. Izolator Boguchwała dwoił się i troił, ale nie udało mu się pokonać osłabionego lidera 4 ligi podkarpackiej.

Spotkanie KS-u Wiązownica z Izolatorem Boguchwała zapowiadało się bardzo ciekawie, bowiem mierzył się lider 4 ligi podkarpackiej z trzecią drużyną w tabeli. Sam mecz był wyrównany, a oba zespoły miały swoje okazje. Zarówno jednym jak i drugim nie można było odmówić woli walki oraz zaangażowania, ale brakowało konkretów.

Podopieczni Marcina Laski od 40. minuty mieli problem, ponieważ czerwoną kartkę ujrzał Jakub Kloc i zespół z Wiązownicy musiał radzić sobie w osłabieniu. "Izolacja" nie potrafiła jednak tego wykorzystać zarówno w pierwszej jak i drugiej połowie. "Biało-zieloni" mimo przewagi nie znaleźli sposobu na lidera i ostatecznie musiał podzielić się z nim punktami.

Wyniki meczów 18. kolejki:

Brawo Izolacja !
Szkoda że tylko remis bo byliście lepsi !

obiektywny 2021-11-14 16:14:46

jak można nazwać zespół, który grając w przewadze jednego zawodnika próbował grać tylko i wyłącznie długa piłkę? Brawa dla Wiazownicy, za próbowanie gry w piłkę pomimo osłabienia i braku zmian!

kibic 2021-11-14 16:15:30

jebne na zawał jak glogovia awansuje xDDD

IzoFan 2021-11-14 16:16:27

Izolator wiosna będzie należała do nas !

Obiektywny 2 2021-11-14 16:30:01

Izolacja zasłużyła na 3 pkt! No ale nic remis na boisku lidera też dobry !
Wiosna Nasza !

~anonim 2021-11-14 16:30:04

Ładna kukurydza, ale Panowie czy Kudłaty był ?

! 2021-11-14 16:30:56

Niestety ale Nie !

do obiektywny 2021-11-14 16:38:24

Długą piłkę Izo grał w ostatnich minutach. Wcześniej wielki lider z przepłacanymi gwiazdeczkami nie mógł wyjść z własnej połowy. Najlepszy w drużynie Wiązownicy był.... bramkarz, któy kilkoma interwencjami uratował swoją drużynę. Szkoda że nie ma gdzieś statystyk bo wyglądały one mniej więcej tak: Strzały celne 10:1 , posiadane piłki 60:40 dla Izolatora. Kto był to widział jak kiepsko wyglądał ten papierowy lider.

Tylko ZKS 2021-11-14 16:52:15

Niech awansuje Izolacja albo Karpaty czy Głogów byle nie te buraki z chamowa!

Obiektywny 2021-11-14 17:13:21

Wiązownica była lepsza do momentu kontrowersyjnej decyzji sędziego. Bohaterami niekwestionowanymi meczu - ekipa sędziowska z Jarosławia. Po czerwie, Izolator był lepszy, oczywiste. W końcówce niewykorzystana szansa dla Wiązownicy, szkoda.

Kibic 2021-11-14 17:15:44

Sędzia słaby jak g... w przerębli. Mylił się dosłownie za każdym razem, zresztą w dwie strony, nie miał własnego zdania, ulegał wpływom zawodników i krzyków publiczności. Boczni mu nie pomagali, jakby niczego nie widzieli. Czerwona dla Wiązownicy z d****y wyciągnięta. Dramat jednym słowem... Kto był na meczu to widział. Żal było patrzeć.

Roberto 2021-11-14 17:23:40

Byłem i widziałem Izolator był lepszy , nie będę sam siebie oszukiwał .
Izolacja to naprawdę solidna drużyna i na wiosnę może namieszać.
Teraz nie przegrać w Łańcucie bo "Diabły" Łańcuckie sie na koniec sezonu rozbrykały :)

Kamyk 2021-11-14 17:26:32

Hek KSowcy Jak wam sędzia pomagał w Kamieniu to jakoś wam to nie przeszkadzało

Fantômas 2021-11-14 17:34:12

Nie ważne że jakiś sędzia słabo sędziuje, ważne że dobrze biega! 1-Bieganie, .2-Teoria,3. Sędziowanie (kiedyś się nauczy).

do Fantomas 2021-11-14 17:41:28

Słuszna uwaga ! Musi się gdzieś uczyć! :)

Pytanie 2021-11-14 18:20:20

Czy ten gość, który stał obok prezesa Wiązownicy to Grzegorz B? Były zawodnik Ruchu Chorzów, Bełchatowa i Sandecji? Czyżby kolejny transfer?

Autor 2021-11-14 18:21:07

To co sędzia wyprawiał to jest nie do opisania. A ta czerwona kartka - śmiechu warte

Do Kamyk 2021-11-14 18:31:36

Nie wiem coś ty w tym Kamieniu widział. Bo ja typowe padolino kamieniarza i próbę wymuszenia faulu. Są powtórki, oglądaj. Dziś cały mecz to spektakl sędziego...

Pisarz 2021-11-14 18:36:29

Izolator był lepszy ... w drugiej połowie grając z przewagą. W pierwszej Izolacja sztychu nie robiła.

He! 2021-11-14 19:33:59

Zawsze jak coś nie tak to wina sędziego :)
Wiązownica wypadła blado na tle Izolacji bo Izolator był lepszy.
Po co się ośmieszacie? KS już od kilku meczy słabo wypada ......wiem , wiem to wina sędziów :)))))

~anonim 2021-11-14 19:44:30

Izolacja na wiosnę namiesza w tej kukurydzianej_buraczanej lidze.

He 2021-11-14 21:14:05

A jeszcze niedawno Kamień ... albo nie Kamień swoje żale wylewał bo sędzia dopatrzył się wymuszenia faulu i był wielki krzyk ze Golba pomaga Wiązownicy. To pytam gdzie ta pomoc?