2021-11-14 11:50:00

Konrad Bober po porażce ze Stalą Stalowa Wola: Mecz miał dwa różne oblicza

Piłkarze WATKEM Korony Rzeszów w meczu 17. kolejki 3 ligi gr. IV przegrali na wyjeździe ze Stalą Stalowa Wola. Zobaczcie jak to spotkanie ocenił Konrad Bober, opiekun ekipy z Załęża.

-Gratulacje dla przeciwnika za zwycięstwo. Mecz moim zdaniem miał dwa różne oblicza. W pierwszej połowie troszeczkę za bojaźliwie podeszliśmy do rywala. Straciliśmy bramkę po stałym fragmencie gry, gdzie Świderski miał rozpisane krycie i tutaj już przegrywaliśmy na samym początku 1-0. Dodatkowo Nieckarz po starciu z jednym z zawodników Stalowej Woli doznał kontuzji i musieliśmy dokonać zmiany - powiedział Konrad Bober po meczu ze Stalą Stalowa Wola.

-W przerwie zmieniliśmy swoje zachowania w defensywie, wyszliśmy też trochę odważniej do przeciwnika. Staraliśmy się wykorzystać stronę na której grał Drobot i tutaj szukaliśmy swoich szans, bo jego powrót do defensywy był bardzo słaby naszym zdaniem. Strzeliliśmy bramkę na 1-1 i mogliśmy ten mecz przeciągnąć na swoją korzyść. Na pewno on w drugiej połowie mógł się bardziej podobać kibicom, bo był taki żywy. Nie udało nam się tego zrobić, sędzia podarował "Stalówce" rzut karny, bo po rozmowie z zawodnikiem jest jasny przekaz, że on go po prostu nie dotknął. Myślę, że tutaj też trener, jeżeli rozmawiał ze swoim piłkarzem, to przyzna rację - mówił opiekun WATKEM Korony Rzeszów.

-Później chcąc gonić ten wynik i doprowadzić do remisu, który byłby dla nas tutaj cenny. Straciliśmy bramkę na 3-1 po ewidentnym rzucie karnym. Więc jeszcze raz trenerze, gratuluję i powodzenia. Całej Stalowej Woli życzę powrotu jak najszybszego na szczebel centralny - zakończył.

Pełny zapis wideo wypowiedzi Konrada Bobera po meczu Stali Stalowa Wola z WATKEM Koroną Rzeszów jest dostępny poniżej.