2021-11-15 09:35:00

Przełamanie Ekoball Stali Sanok! Pokonali Piasta Tuczempy

Ekoball Stal Sanok w końcu wygrała mecz w 4 lidze podkarpackiej! Piłkarze Piotra Kota ograli Piast Tuczempy 2-0.

Od początku meczu stroną dominującą byli gospodarze w starciu z Piastem Tuczempy. Zaraz po rozpoczęciu spotkania piłkarze Ekoball Stali Sanok wyszli dwóch na jednego, ale Damian Niemczyk oddał strzał zamiast zamiast podać do kolegi. W 32. minucie Szymon Słysz zdecydował się na indywidualną akcje i strzałem po ziemii pokonał Dominika Jakiela. Do przerwy powinien być remis, ale uderzenie Przemysława Zielińskiego wybronił Mateusz Jagniszczak.

Druga połowa rozpoczęłą się od czerwonej kartki dla Andrew Riviery i gospodarze musieli radzić sobie w dziesiątkę. W 66. minucie Jakub Ząbkiewicz sfaulował Patryka Strawę i "jedenastkę" na bramkę zmianił Damian Demski. Gol ten był konsekwencją przewagi jaką osiągnęli podopieczni Marka Strawy. Jednak w kolejnych minutach do ataków rzucili się gospodarze i trzynaście minut przed końcem meczu zwycięską bramkę głową strzelił Sebastian Suszko.

Ekoball Stal Sanok przełamała się i kibice w Sanoku liczą na marsz drużynę w górę tabeli 4 ligi podkarpackiej.

1-0 Szymon Słysz (32)
1-1 Damian Demski (66-karny)
2-1 Sebastian Suszko (77)