2021-10-23 19:19:00

Sokół Kamień wrócił na zwycięski szlak! Ekipa Marka Kusiaka ograła Igloopol Dębica

Piłkarze Sokoła Kamień wrócili na zwycięski szlak. Podopieczni Marka Kusiaka tym razem okazali się lepsi od Igloopolu Dębica, któremu zaaplikowali cztery gole.

Sokół Kamień do Dębicy jechał z jasnym celem, a mianowicie chciał wrócić na zwycięski szlak. Igloopol także liczył na wygraną, wobec czego zapowiadało się ciekawe spotkanie. Od początku to jednak podopieczni Marka Kusiaka lepiej się prezentowali na murawie i częściej byli przy piłce. Popularne "Morsy" także miały swoje szanse, ale brakowało konkretów.

Przyjezdni napierali i w 41. minucie dopięli swego, a futbolówkę w siatce umieścił Maciej Rurak. Sokół dostał wiatru w żagle i 120 sekung później podwyższył na 2-0, a tym razem z gola cieszył się Krzysztof Weres. Iglooopol próbował w końcówce pierwszej połowy złapać kontakt, ale zespół z Kamienia dobrze grał w defensywie.

Beniaminek 4 ligi podkarpackiej w drugiej odsłonie nie zamierzał się zatrzymywać. Ekipa Marka Kusiaka w 52. minucie prowadziła już 3-0, a bramkę zdobył Krzysztof Smusz. Gospodarze nie mieli już nic do straczenia i w kolejnych minutach szukali okazji do zdobycia chociażby honorowego trafienia.

Sztuka ta udała się w po niespełna dwudziestu minutach, a na listę strzelców wpisał się Łukasz Cyran. To widocznie podrażniło Sokoła, który szybko ruszył w poszukiwaniu bramki numer cztery. Popularne "Morsy" starały się odpierać ataki rywala, ale ten był tego dnia konkretniejszy. Zespół z Kamienia dopiął swego w 83. minucie, a do siatki trafił Maciej Rurak i tym samym ustalił wynik meczu.

0-1 Maciej Rurak (41)
0-2 Krzysztof Weres (43)
0-3 Krzysztof Smusz (52)
1-3 Łukasz Cyran (71)
1-4 Maciej Rurak (83)