2021-10-23 21:10:00

Dawid Kubowicz po porażce z Arką Gdynia: Do momentu straty bramki funkcjonowaliśmy nieźle

fot. Resovia
fot. Resovia
Zobaczcie co po spotkaniu pomiędzy Arką Gdynia a Apklan Resovią powiedział obońca gości, Dawid Kubowicz. "Arkowcy" wygrali 2-0.
 
- Ta porażka na pewno boli, bo nie tak to sobie wyobrażaliśmy jadąc kawał drogi przez Polskę. Początek uważam był niezły dla naszego zespołu. Do momentu straty bramki funkcjonowaliśmy nieźle. Mieliśmy trochę zmienione ustawienie i nie ukrywam, że mieliśmy też swoje problemy zdrowotne, ale nie będziemy na to zwalać - powiedział po spotkaniu z Arką Gdynia, Dawid Kubowicz.
 
- Mecz walki na początku i myślę, że w tej stronie przeważaliśmy, ale strzelona bramka dla Arki totalnie nas rozbiła co było później widać. Mecz w pierwszej połowie się zmienił i dostaliśmy drugą bramkę, która była bardzo ładna. Ciężko nam było wrócić już w tej pierwszej połowie do meczu, a w drugiej Arka umiejętnie broniła. Jedynym pozytywem jest to, że weszło dwóch młodzieżowców, wychowanków Resovii, którzy mogli się sprawdzić na pierwszoligowym poziomie - zakończył obrońca Apklan Resovii.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 6

Rozwiąż działanie =

dwóch dejwidów marzycieli 2021-10-24 08:46:39 5 1

I prawidłowo gra do niczego ! Żadna nowość potrzebny jest spadek i reorganizacja w tym Tworze w Rzeszowie, Wstyd,Żenada,Wszystko do kitu!

Propozycja. 2021-10-23 22:49:52 4 3

Dwie propozycje:

a) dajcie mu snickersa bo za bardzo gwiazdorzy
b) szybki strzał w potylice dla odmulenia bo zachwiało mu rzeczywistość

Durniu w które momencie do straty bramki funkcjonowaliście dobrze. Nawet nie podeszliście groźnie pod bramkę przeciwnika. Do momentu stracenia gola nie mieliście żadnej ale to żadnej konkretnej rozegranej poprawnie akcji, co tyczy się to ani jednego celnego strzału na bramke

Mecz walki!? Chyba mecz Obrony Częstochowy, podań do przeciwnika i strzałów Panu Bogu w ona. Do czego Wam było ciężko wrócić. Do chvjowej gry bez polotu, rozmysłu i efektu? Tu nie trzeba było wracać tylkowziąść dvpe w troki i walczyć jna śmierć i życie.

Zj*****liście ten mecz książkowo jak najgorsi nieudacznicy. Banda miernych kopaczy bez ambicji. Pluje na was kvrwy! Robicie nam wstyd. następny mecz to dla Was sprawdzian po nim nastąpi rozliczenie.

Bez Zmiany Resovia w mieście ma być jak Pany!.

dwóch dejwidów marzycieli 2021-10-24 08:46:39 5 1

I prawidłowo gra do niczego ! Żadna nowość potrzebny jest spadek i reorganizacja w tym Tworze w Rzeszowie, Wstyd,Żenada,Wszystko do kitu!

abraxas 2021-10-24 08:55:44 5 1

Jedyne wyjście , rozpędzić tą ekipę i grać chłopakami z Rzeszowa , nawet kosztem spadku.

Uczymy sieł 1 ligi 2021-10-24 17:32:19 2 2

Oj modele, oj trenerze amatorka zero skuteczności ,zero sposobu na przeciwnika czy trenerze i kopacze czy wy analizujecie coś w trakcie meczu przed i po ?za co pieniądze bierzecie? Wstyd ile tak można?

PZPN 3Liga Gr. IV 2021-10-25 06:32:22 3 0

PZPN: PUK! PUK!

ApKlaun: Kto Tam!?

PZPN: Jak to kto!? Druga Liga Wita Kvrwy!! :)

Staniu1905 2021-10-25 10:19:43 2 1

Do straty bramki faktycznie jakos to wyglądało. Poźniej wudoczne braki w tworzeniu sytuacji. Brak Wasiluka, Wróbela, Hilbrychta, Twardowskuego. Chyba kontuzje. Słaba gra Solića od początku rundy i brak strzelca na pozycji 9. Poziom trzyma Jaroch Adamski Pindroch, Kubowicz, Komor pauzujący w Gdyni za kartkę. Obiektywnie, środek tabeli w tym sezonie będzie dużym osięgnięciem.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij