2021-10-23 23:01:00

Karol Zniszczoł, asystent Daniela Myśliwca: Nasza przewaga rosła i wynik mógł być wyższy

fot. Stal Rzeszów
fot. Stal Rzeszów
Stal Rzeszów pokonała Pogoń Siedlce 3-0. "Biało-niebiescy" przygotowywali się do tego pojedynku pod nieobecność Daniela Myśliwca. Zobaczcie jak spotkanie ocenił drugi trener, Karol Zniszczoł.
 
- Myślę, że przez całe spotkanie mieliśmy nad nim kontrolę. Kluczem do zwycięstwa w dzisiejszym meczu była cierpliwość i konsekwencja w realizacji tego, co przed meczem sobie nakreśliliśmy. Gratulacje dla piłarzy, bo to oni grają i oni wygrywają mecze. Z mojej strony podziękowania dla sztabu, który dobrze wykonywał swoją pracę w tym tygodniu i wspieraliśmy się nawzajem pod nieobecność trenera. Myślę, że robota została wykonana tak, jak trzeba - powiedział Karol Zniszczoł na konferencji po meczu z Pogonią Siedlce.
 
- Łukasz Góra został uderzony przez Wojciecha Trochima z łokcia i miał problemy z zatamowaniem krwawienia. Myślę, że zagra w najbliższym meczu z Motorem Lublin, ale to pytanie powinno być skierowane do sztabu medycznego - odpowiedział drugi trener Stali Rzeszów na pytanie o kontuzję obrońcy.
 
- Myślę, że to o czym powiedziałem na samym początku, czyli konsekwencja w realizowaniu tego, co chcieliśmy robić oraz cierpliwość. Myślę, że z biegiem czasu ta przewaga była coraz bardziej widoczna na boisku i ten wynik mógł być nawet wyższy - mówi Zniszczoł na temat tego co zdecydowało o zwycięstwie.
 
- My od samego początku chcemy dominować i zdobywać bramki. Po prostu one nie wpadły, a to, że z biegiem czasu ta przewaga była coraz bardziej widoczna, to kwestia tej konsekwencji i cierpliwości, o której mówiłem na początku oraz przede wszystkim skuteczności. O tym, którą stroną atakujemy na boisku, decydują przede wszystkim piłkarze. To oni czują przestrzenie, czują, gdzie jest miejsce, żeby grać i oni czują, gdzie można stworzyć przewagę. Chwała im za to, że jak pan zauważył, zdecydowali się grać tak, aby było po prostu skutecznie - dodaje asystent Daniela Myśliwca.
 
- Nie, dostał jedną informację odnośnie do tego, co może poprawić, żeby być bardziej skutecznym w swoich działaniach i po prostu to zrobił - odpowiedział na pytanie czy w przerwie zastanawiali się nad zdjęciem z boiska Ramila Mustafaeva.
 
- Myślę, że to nie ma większego znaczenia, bo my do każdego kolejnego meczu wychodzimy po to, żeby go wygrać i dopisać kolejne trzy punkty, a to, co robią przeciwnicy, nie jest dla nas w tym momencie istotne - zakończył Karol Zniszczoł mówiąc o przewadze, która po tej kolejce wzrosła w stosunku do najgroźniejszych rywali.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Tylko Stal* 2021-10-24 08:22:10 8 0

To teraz poprosimy Dobry Owocny Przemyślany Trening przed Motorem!!

Tylko Stal* 2021-10-24 08:22:10 8 0

To teraz poprosimy Dobry Owocny Przemyślany Trening przed Motorem!!

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij