2021-10-23 21:55:00

JKS Jarosław znowu zgubił punkty! Tym razem przegrali z Sokołem Kolbuszowa Dolna

JKS Jarosław przegrał z Sokołem Kolbuszowa Dolna. (fot. Dominik Budzowski)
JKS Jarosław po remisie z Czarnymi Trześń chciał się zrehabilitować w starciu z Sokołem Kolbuszowa Dolna. Jednak nic z tego nie wyszło. Piłkarze Arkadiusza Barana przegrali 1-3.

JKS Jarosław już w pierwszej minucie wyszedł na prowadzenie w starciu z Sokołem Kolbuszowa Dolna. Gola dla ekipy Arkadiusza Barana zdobył Michel Cardenas. Kolumbijczyk otrzymał podanie od Jakuba Chrupcała i okiwał dwóch obrońców, a później wpakował futbolówkę do siatki. W dalszej części pierwszej połowy ekipa JKS-u kontrolowała przebieg gry. Jednak więcej bramek w tej odsłonie nie padło.

Dwie minuty po wznowieniu gry w drugiej części gospodarze Paweł Bartnik sfaulował w polu karnym Krystiana Bika. "Jedenastkę" na gola zamienił Kornel Kołacz. Od tej pory to gospodarze byli stroną dominującą. Zaledwie cztery minuty później piłkarze Waldemara Mazurka wyszli na prowadzenie. Tym razem na listę strzelców wpisał się Kamil Aab. W 66. minucie drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę obejrzał Sebastian Sobolewski.

Chwilę później gola z rzutu karnego strzelił Ukrainiec, Roman Ilnicki i już było niemal pewne, że trzy "oczka" zostaną w Kolbuszowej Dolnej. Gospodarze mieli okazje, aby ich zwycięstwo było bardziej okazałe. Jednak nie wykorzystali swoich sytuacji, ale długo nie będą tego rozpamiętywać, bowiem pokonali faworyzowany JKS 3-1.

0-1 Michel Cardenas (1)
1-1 Kornel Kołacz (47-rzut karny)
2-1 Kamil Aab (51)
3-1 Roman Ilnicki (68-rzut karny)