2021-10-23 16:48:00

Legion Pilzno ograł Izolator Boguchwała. Dwie bramki Jakuba Turczyna

Legion Pilzno pokonał Izolator Boguchwała 2-1. Dwie bramki dla gospodarzy zdobył powracający po ciężkiej kontuzji Jakub Turczyn.

Legion Pilzno już po niespełna kwadransie gry prowadził w meczu z Izolatorem Boguchwała. Gola dla ekipy prowadzonej przez Romana Gruszeckiego zdobył Jakub Turczyn. W kolejnych minutach trwała walka w środku pola. Jednak na przerwę gospodarze schodzili z dwubramkową zaliczką, bowiem w 38. minucie Turczyn po raz drugi wpisał się na listę strzelców.

Osiemnaście minut po zmianie stron czerwoną kartką został ukarany Jakub Szewczyk i ekipa Legionu przed niemal pół godziny musiał grać w dziesiątkę. Już w 67. minucie podpieczni Bartosza Zołotata zdobyli gola kontaktowego. Bramkę dla "Izolacji" strzelił Mateusz Kasprzyk. Jednak na nic więcej gości nie było stać w tym pojedynku.

1-0 Jakub Turczyn (14)
2-0 Jakub Turczyn (38)
2-1 Mateusz Kasprzyk (67)