2021-10-22 21:22:00

Podział punktów na Wierchach! Ekoball Stal Sanok zremisowała ze SPEC Stalą Łańcut

Inauguracja 14. kolejki 4 ligi podkarpackiej na remis. Na Wierchach, piłkarze Ekoball Stali Sanok podzielili się punktami ze SPEC Stalą Łańcut.

Piątkowy mecz rozgrywany na Wierchach od początku stał na niezłym poziomie. Oba zespoły starały się stwarzać okazje bramkowe, a tych nie brakowało. Piłkarze Ekoball Stali Sanok próbowali zdominować SPEC Stal Łańcut, ale ta grała dobrze w defensywie. Kibice zgromadzeni na tym spotkaniu nie mogli narzekać na nudę.

Publika jednak z czasem zaczęła domagać się bramek, a na te trzeba było jednak chwilę poczekać. Gospodarze prowadzenie objęli w 74. minucie, a piłkę w siatce umieścił Damian Niemczyk. Zapowiadał się więc ciekawy kwadrans w Sanoku, bowiem ekipa z Łańcuta do domu nie zamierzała wracać z pustymi rękami.

Podopieczni Krzysztofa Koraba szybko ruszyli do ataku, ale miejscowi nie dawali się zaskoczyć. Beniaminek 4 ligi podkarpackiej nie odpuszczał i w 83. minucie dopiął swego, a bramkę zdobył Konrad Buć. Sanoczanie w kolejnych minutach próbali odzyskać prowadzenie, ale ekipa SPEC Stali Łańcut nie dała sobie wbić gola i mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 1-1.

1-0 Damian Niemczyk (74)
1-1 Konrad Buć (83)