2021-10-20 12:04:00

Dawid Kroczek po porażce z Miedzią Legnica: Zakładaliśmy inny scenariusz, bo byliśmy dobrze przygotowani

fot. Resovia
fot. Resovia
Apklan Resovia przegrała 0-2 z Miedzią Legnica w zaległym meczu 9. kolejki Fortuna 1 ligi. Zobaczcie co po tym pojedynku powiedział opiekun "Pasiaków", Dawid Kroczek.
 
- Na pewno jest nam bardzo szkoda, że ten mecz przegraliśmy. Zakładaliśmy inny scenariusz, bo byliśmy dobrze przygotowani. Ostatnie spotkania pokazały, że potrafimy grać skutecznie oraz dobrze. Niestety grając siedemdziesiąt minut w dziesięciu przeciwko takiej drużynie jak Miedź Legnica jest ciężko o korzystny rezultat. Ok, Alek Komor popełnił dzisiaj błąd, bo z tego wynikała ta czerwona kartka. Oczywiście nie ma nad nią co dyskutować, bo była słuszna. Zespół dążył do wygrania meczu nawet przy niekorzystnym wyniku. Trzeba wciąć odpowiedzialność za tę porażkę, ale nie można spuścić głowy w dół i powiedzieć, że drużyna nie funkcjonowała. Na tym poleca siła zespołu, że jeden za drugiego daje z siebie wszystko. W piłce nie zawsze wygląda to zero jedynkowo. Mam nadzieję, że do Gdynii pojedziemy z takim samym nastawieniem jak podczas dzisiejszego meczu - powiedział Dawid Kroczek po porażce z Miedzią Legnica.
 
Po czerwonej kartce "Pasiaki" mogłby grać bez młodzieżowca. - Nie wiem czy to by coś zmieniło. To pytanie wydaje mi się tendencyjne. Młodzieżowiec ma zejść, bo jest słabszy? Nie jest słabszy. Mamy ich na dobrym poziomie. Ja nie widzę konieczności gry w dziesięciu i ściągania młodzieżowca. Pietraszkiewicz w poprzednim meczu był jednym z najlepszych zawodników, więc dostał szansę. Później wprowadziliśmy Eizencharta, który ożywił grę. Zrobiliśmy zmiany najlepsze z możliwych. Także czy ktoś jest młodzieżowcem nie ma dla nas znaczenia - dodał opiekun "Pasiaków".
 
- Grając w dziesięciu zmieniliśmy ustawienie na 1-3-4-2. Zależało nam na tym, aby nasi napastnicy byli w stanie założyć presing, bo gdy jest jeden napastnik to ma problem z presowaniem linii obrony, bo po prostu jest sam. Zmieniliśmy ustawienie i potrzebowaliśmy kogoś na wahadle stąd wszedł Eizenchart, który dawał nam tę opcję z lewej strony, a Mikulca przesunęliśmy do środka i to wynikało z założeń taktycznych. Przygrywając 0-1 nie miało dla nas znaczenia czy przegramy dwa, trzy czy cztery. Dążyliśmy do remisu, bo taki był cel. Położyliśmy wszystkie siły i środki na to. Nie udało nam się tego osiągnać, ale taki był powód pojawienia się Bartka na boisku - zakończył Dawid Kroczek.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 8

Rozwiąż działanie =

Dawid Opamietaj sie! 2021-10-20 12:40:56 10 5

Mordo kim ty chcesz grać, do czego byliście dobrze przygotowani? 35% posiadania Piłki, 4 rozegrane akcje i to po fatalnych błędach przeciwnika? 1 celny strzał i 3 niecelne przez całe 95min? Co ty za farmazony opowiadasz. Wy analizujecie mecze, które rozegraliście, Patrzyłeś na skróty? Byleś na boisku podczas gry? Patrzyłeś na statystyki meczu?

Mordo opamiętaj się Z GÓWNA ŁABĘDZIA NIE ULEPISZ.

Dawid Opamietaj sie! 2021-10-20 12:40:56 10 5

Mordo kim ty chcesz grać, do czego byliście dobrze przygotowani? 35% posiadania Piłki, 4 rozegrane akcje i to po fatalnych błędach przeciwnika? 1 celny strzał i 3 niecelne przez całe 95min? Co ty za farmazony opowiadasz. Wy analizujecie mecze, które rozegraliście, Patrzyłeś na skróty? Byleś na boisku podczas gry? Patrzyłeś na statystyki meczu?

Mordo opamiętaj się Z GÓWNA ŁABĘDZIA NIE ULEPISZ.

~anonim 2021-10-20 19:56:27 5 1

Ostatnie spotkanie, to Chrobry sam sobie bramki strzelał. Z kogo ty chcesz głupków zrobić?!

czarodzieje i szamany 2021-10-20 21:10:45 8 1

Uwielbiam to zaklinanie rzeczywistości przez trenerów. Takie wymijające tłumaczenia z których nic sensownego i tak nie wynika. Gość już wie, że jak tylko zjawi się jakikolwiek desperat co za garść szekli przyjdzie zrujnować sobie reputacje poleci na pysk a Mroczek już go za ten sztylet w plecy nie przygarnie napewno. Mina zbitego psa na zdjęciu mówi sama za siebie.

Duma Rzeszowa 1944 2021-10-20 22:30:06 10 1

Podkarpacielive, błagam was wrzucajcie wszystkie konferencje prasowe z udziałem tego faceta. Przedmeczowe, pomeczowe, potreningowe, dosłownie każdą. Lepszego stand-upu po prostu nie da się zobaczyć. Giza czy Lotek mogliby się uczyć od tego typa.

Do doopa Rzeszowa 1944 2021-10-21 00:29:42 3 7

No co ty chłopie molorolny.
Myśliwiec to jest dopiero okaz he he.
Debil to drugi slogan pasujący do stali.

TylkoZKS 2021-10-21 02:16:36 5 2

Resovia jest już dobrze przygotowana do spadku! Razem z Sosnowcem i Polkowicami.

Drobne Sprostowanie 2021-10-21 08:06:05 2 1

Umiarkowanie upośledzony chłopczyku z rasowi. Widzę, że potrafisz skleci zdanie więc nie jest najgorzej, ale już tak dobrze z logicznym myśleniem jednak nie jest.

Ten Wasz minionej dostaje w duże lub wygrywa fartem i pioerdoli farmazony.

Myśliwiec też momentami mówi tylko dla siebie zrozumiałe rzeczy ale jego bilans od początku rundy to 11 spotkań jako lider - Hegemon Ligi.

Tyle w temacie. Bawcie się dobrze w 2-lidze!

~anonim 2021-10-21 08:46:05 3 0

I re ich zdjęcia trybun. Hahaha haha, wrzucają żenujący młyn, okrajając resztę. Wolą pokazać paru łepków, niż opłakaną rzeczywistość. Nic z tego Polsat Sport i inni pokazują całą prawdę.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij