2021-09-25 21:16:00

KS Wiązownica dał lekcje futbolu Czarnym Trześń! Podopieczni Marcina Laski wygrali aż 7-0

Czarni Trześń nadal są jedyną ekipą w 4 lidze podkarpackiej, która nie zaznała smaku zwycięstwa. Tym razem beniaminka pokonał KS Wiązownica, który na jego terenie zdobył aż siedem goli i nie stracił żadnego.

Spokanie wybornie rozpoczęło się dla KS-u Wiązownica, który już w 3. minucie objął prowadzenie. Kacper Rop posłał piłkę z prawej strony w pole karne, a tam w zamieszaniu niefortunnie interweniował Kacper Łebek, który skierował piłkę do własnej siatki. Ekipa Czarnych Trześń była podrażniona i za wszelką cenę chciała odrobić straty.

Beniaminek 4 ligi podkarpackiej dzielnie walczył na murawie, jednak był nieskuteczny, co później go zgubiło. Podopieczni Mateusza Doparta stwarzali sobie okazje, jednak żadna z nich nie znalazła drogi do siatki. Zespół z Wiązownicy także miał swoje szanse, ale przede wszystkim był tego dnia konkretniejszy. Tuż przed przerwą "czerwono-biali" podwyższyli na 2-0, a na listę strzelców wpisał się Patryk Zieliński.

Przyjezdni z każdą minutą coraz bardziej zaczęli się rozkręcać, a po zmianie stron włączyli piąty bieg. Zespół dowodzony przez Marcina Laskę w 55. minucie po raz trzeci cieszył się z gola, a jego autorem był Rafał Michalik. KS Wiązownica ani myślał się zatrzymywać i 180 sekund później prowadził już 4-0, a bramkę ponownie zdobył Michalik.

Spadkowicz z 3 ligi gr. IV był tego dnia bezlitosny dla beniaminka, który fatalnie rozpoczął sezon w 4 lidze podkarpackiej. W kolejnych minutach oglądaliśmy pokaz siły zespołu z Wiązownicy, którego piłkarze jeszcze trzy razy trafiali do siatki rywala. Dwukrotnie uczynił to Kacper Rop, a wynik spotkania w 88. minucie ustalił Patryk Zieliński.

0-1 Kacper Łebek (3-samobójcza)
0-2 Patryk Zieliński (45)
0-3 Rafał Michalik (55)
0-4 Rafał Michalik (58)
0-5 Kacper Rop (66)
0-6 Kacper Rop (79)
0-7 Patryk Zieliński (88)