2021-09-15 20:04:00

Zapachniało niespodzianką w Kańczudze! MKS jednak ostatecznie przegrał z JKS-em Jarosław

W środę w Kańczudze zapachniało niespodzianką. Tamtejszy MKS jednak przekonał się że 2-0 to niebiezpieczny wynik. JKS Jarosław pokazał jednak charakter i odwrócił losy meczu.

MKS Kańczuga przed środowym meczem z JKS-em Jarosław humory miał doskonałe. Beniaminek 4 ligi podkarpackiej ostatnio pokonał SPEC Stal Łańcut i w starciu z wyżej notowanym rywalem chciał pójść za ciosem. Zaczeło się obiecująco, a gospodarze bardzo dobrze prezentowali się na tle wyżej notowanego zespołu "niebiesko-czarnych".

Zespół beniaminka prowadzenie objął w 25. minucie, a na listę strzelców wpisał się Dawid Dziedzic. Podopieczni Arkadiusza Barana nie tak to sobie wyobrażali i czym prędzej ruszyli do odrabiania strat. Miejscowi jednak bardzo dobrze się prezentowali w obronie i skutecznie odpierali ataki JKS-u. Do przerwy wynik nie uległ już zmianie.

W drugiej odsłonie, zespół z Jarosławia cały czas szukał okazji do wyrównania, jednak brakowało skuteczności. MKS Kańczuga także miał swoje sytuacja i w 71. minucie jedną z nich zamienił na gola, a piłkę w siatce umieścił Daniel Ostrzywilk. JKS szybko ruszył do ataku i po chwili stanął przed szansą złapania kontaktu, bowiem otrzymał rzut karny, a tego na bramkę zamienił Sebastian Pawlak.

Zespół gości dostał wiatru w żagle i szybko ruszyl w poszukiwaniu gola numer dwa. Miejscowi starali się bronić, jednak JKS był w gazie i w 82. minucie było już 2-2, a "jedenastkę" wykorzystał Pawlak. Jarosławianie postawili wszystko na jedną kartę i po chwili objęli prowadzenie, a tym razem do siatki trafił Paweł Hass. Beniaminek próbował jeszcze wyrównać, ale przyjezdni nie dali sobie wbić gola i po meczu cieszyli się z trzech punktów.

1-0 Dawid Dziedzic (25)
2-0 Daniel Ostrzywilk (71)
2-1 Sebasrian Pawlak (74-rzut karny)
2-2 Sebastian Pawlak (82-rzut karny)
2-3 Paweł Hass (89)