2021-09-15 18:17:00

Podział punktów w meczu na szczycie! Rezerwy Stali Mielec zremisowały z KS-em Wiązownica

Rezerwy Stali Mielec utrzymały fotel lidera 4 ligi podkarpackiej! W ekipie "Biało-niebieskich" wystąpiło jedenastu zawodników z pierwszej drużyny. Łatwo jednak nie było, bowiem KS Wiązownica postawił im trudne warunki. Sam mecz był zaś bardzo ciekawy i zakończył się wynikiem 1-1.

Lepsze humory przed dzisiejszym meczem miał KS Wiązownica, który w minionej kolejce rozbił Wisłok Wiśniowa aż 5-0. Podopieczni Marcina Laski chcieli więc pójść za ciosem i od początku ruszyli do ataku. Rezerwy Stali Mielec próbowały się bronić i całkiem nieźle im to wychodziło. Gospodarze takze mieli swoje okazje, jednak brakowało skuteczności.

Konkretniejszy był jednak zespół z Wiązownicy, który w 20. minucie objął prowadzenie, a bramkarza Stali pokonał Arkadiusz Staszczak. Podrażnieni "biało-niebiescy" ani myśleli tak tego zostawiać i czym prędzej ruszyli do odrabiania strat. Spadkowicz z 3 ligi gr. IV dobrze jednak spisywał się w defensywie i skutecznie odpierał ataki zespołu z Mielca.

Przyjezdni także mieli swoje okazje, ale dobrze broniła Stal i do przerwy było 1-0. W drugiej odsłonie oglądaliśmy nadal wyrównane zawody, a szanse do zdobycia bramki mieli zarówno jedni jak i drudzy. Mielczanie nie odpuszczali i w 73. minucie dopięli swego, a do wyrównania doprowadził Krystian Kardyś. Zapowiadała się więc bardzo ciekawa końcówka.

Taka też była, bowiem okazje mieli zarówno jedni jak i drudzy. Obu zespołom nie można było odmówić woli walki, ale nie przekładało się to na zdobycze bramkowe. Ostatecznie więcej trafień tego dnia nie odnotowano i spotkanie zakończyło się remisem. Rezerwy Stali Mielec nadal są liderem 4 ligi podkarpackiej.

0-1 Arkadiusz Staszczak (20)
1-1 Krystian Kardyś (73)