2021-09-15 20:32:00

Sokół Kolbuszowa Dolna nie dał szans ekipie Arłamowa Ustrzyki Dolne

Sokół Kolbuszowa Dolna nie dał szans beniaminkowi 4 ligi podkarpackiej. Podopieczni Waldemara Mazurka ograli Arłamów Ustrzyki Dolne, a spotkanie zakończyło się wynikiem 5-2.

Od początku spotkania to Sokół Kolbuszowa Dolna był stroną przeważającą i szybko objął prowadzenie. Podopieczni Waldemara Mazurka bramkę na 1-0 zdobyli już w 7. minucie, a na listę strzelców wpisał się Piotr Szkolnik. Miejscowi ani myśleli się zatrzymywać i szybko rozpoczęli poszukiwania gola numer dwa. Arłamów Ustrzyki Dolne nie tak wyobrażał sobie ten mecz.

Ekipa znad Nilu nadal napierała, a kolejne gole były kwestią czasu. Gospodarze dwadzieścia minut później prowadzli już 2-0, a tym razem bramkarza beniaminka 4 ligi podkarpackiej pokonał Krzysztof Szymański. Zespół dowodzony przez Piotra Ożóga za wszelkę cenę próbował odrobić straty, ale Sokół tego dnia był bardzo dobrze dysponowany.

Miejscowi cały czas atakowali i rzutem na taśmę przed przerwą strzelili gola na 3-0, a tym razem piłkę w siatce umieścił Klaudiusz Dziedzic. Sokół jednak ani myślał się zatrzymywac i po zmianie stron, szybko zdobył bramkę numer cztery, z której cieszył się Bartosz Darłak. Goście nie mając nic do stracenia, ruszyli do w poszukiwaniu honorowego trafienia.

Arłamów Ustrzyki Dolne miał jednak z tyłu głowy balast aż czterech bramek, ale nie przeszkadzało mu to wciąż atakować. To przyniosło skutek w 76. minucie, a gola dla beniaminka zdobył Mirza Basić. Po chwili przyjezdni trafili do siatki po raz drugi tym samym na tablicy wyników widniało już 4-2, po tym jak piłkę w siatce umiećił Marek Zięba.

Szybko stracone dwa gole, zmotywowały Sokoła, który się obudził i po chwili ruszył do ataku. Arłamów dwoił się i troił chcąc trafić na 4-3, jednak to mu się nie udało. Konkretniejszy za to był zespół z Kolbuszowej Dolnej, który w 87. minucie strzelił gola numer pięć, a na listę strzelców wpisał się Krzysztof Szymański, ustalając tym samym rezultat tego spotkania.

1-0 Piotr Szkolnik (7)
2-0 Krzysztof Szymański (27)
3-0 Klaudiusz Dziedzic (45)
4-0 Bartosz Darłak (51)
4-1 Mirza Basic (76)
4-2 Marek Zięba (80)
5-2 Krzysztof Szymański (87)