2021-09-15 23:33:00

Zmarnowany rzut karny w doliczonym czasie gry i podział punktów w meczu Ekoball Stali Sanok z Legionem Pilzno

Ekoball Stal Sanok podzieliła się punktami z Legionem Pilzno. (fot. Stal Sanok)
Ekoball Stal Sanok po raz kolejny nie wykorzystała rzutu karnego w doliczonym czasie gry. Gospodarze zremisowali z Legionem Pilzno 1-1.

Ekoball Stal Sanok od początku dominowała w spotkaniu z Legionem Pilzno. Swoje okazje mieli Damian Niemczyk oraz Krystian Kalemba. Jednak bardzo dobrze spisywał się Krystian Maniecki tego dnia. W 31. minucie jedna z niewielu akcji goście zakończyła się zdobyciem przez nich gola. Piłkę do siatki Stali Sanok głową skierował Piotr Syguła.

Siedem minut po zmianie stron do wyrównania doprowadził Krystian Kalemba. Z każdą minutą rosła przewaga podopiecznych Piotra Kota, jednak nie potrafili znaleźć drogi do bramki Legionu. W doliczonym czasie gry mieli ogromną szansę na zwycięstwo, bowiem sędzia przyznał im rzut karny.

Jednak "jedenastki" nie wykorzystał Piotr Krzanowski. Bramkarz Ekoball Stali Sanok trafił w poprzeczkę. Warto dodać, że trzy dni wcześniej również w końcówce meczu z Orłem Przeworsk rzutu karnego nie wykorzystał Jakub Ząbkiewicz. Tym samym w meczu Stali Sanok z Legionem Pilzno padł remis 1-1.

0-1 Piotr Syguła (31)
1-1 Krystian Kalemba (52)