2021-04-17 17:10:00

Hit dla WATKEM Korony Rzeszów! Karpaty Krosno w pokonanym polu

Paweł Piątek zamknął sobotni mecz WATKEM Korony Rzeszów z Karpatami Krosno (fot. Radosław Kuśmierz)
Piłkarze WATKEM Korony Rzeszów powiększyli przewagę nad wiceliderem. Podopieczni Grzegorza Opalińskiego w hitowym starciu 4 ligi podkarpackiej pokonali Karpaty Krosno.

Dzisiejsza potyczka na Załężu była określana mianem hitu 4 ligi podkarpackiej, bowiem lider mierzył się z wiceliderem. Spotkanie fatalnie rozpoczęło się dla Karpat Krosno, które w 10. minucie przegrywały, a w dodatku samobójcze trafienie zaliczył Grzegorz Gawle. To widocznie podrażniło ekipę dowodzoną przez Dariusza Lianę, która czym prędzej ruszyła do odrobiania strat.

Goście napierali i w końcu dopięli swego. Bramkarza WATKEM Korony Rzeszów w 27. minucie z rzutu karnego pokonał Michał Stasz. Emocji nie brakowało, a kibice oglądający transmisję z pewnością nie mogli narzekać na nudę. Kolejne gole odnotowano w drugiej odsłonie, a te były autorstwa ekipy dowodzonej przez Grzegorza Opalińskiego.

Zespół z Załęża prowadzenie objął w 78. minucie, a na listę strzelców wpisał się Jaromir Skiba. Karpaty próbowały jeszcze odrobić straty, ale konkretniejsza była WATKEM Korona Rzeszów, która strzeliła jeszcze dwie bramki w końcówce. Na 3-1 podwyższył Damian Karwacki, a wynik ustalił w doliczonym już czasie gry Paweł Piątek.

1-0 Grzegorz Gawle (10-samobójcza)
1-1 Michał Stasz (27-rzut karny)
2-1 Jaromir Skiba (78)
3-1 Damian Karwacki (86)
4-1 Paweł Piątek (90)