2021-04-17 13:34:00

Złoty gol Mateusza Wanata! Polonia Przemyśl wygrała z Legionem Pilzno

Polonia Przemyśl skromnie pokonała Legion Pilzno (fot. Robert Skalski)
Zawodnicy Polonii Przemyśl mają bardzo dobre humory po meczu z Legionem Pilzno. "Przemyska Barcelonka" wygrała 1-0, a złotego gola zdobył Mateusz Wanat.

Polonia Przemyśl do sobotniej potyczki przystępowała w całkiem niezłych humorach, bowiem w tygodniu otrzymała trzy punkty za mecz z rezerwami Resovii. Legion Pilzno także nie mógł narzekać, ponieważ w poprzednią niedzielę skromnie pokonał drugi garnitur Stali Mielec. Zapowiadało się więc bardzo ciekawe starcie przy Sanockej 18.

Spotkanie od początku było wyrównane, a oba zespoły miały swoje okazje. Nie brakowało walki, a do przerwy kibice oglądający transmisję, nie doczekali się bramek. W drugiej odsłonie obraz gry nie uległ zmianie, ale za to padła bramka. Mateusz Wanat w 75. minucie zbiegł z piłką do środka i umieścił ją następnie w siatce. Legion próbował jeszcze odrobić straty, ale "Przemyska Barcelonka" nie oddała prowadzenia.

1-0 Mateusz Wanat (75)