2021-04-17 20:31:00

Bezbramkowy remis Partyzanta MAL-BUD1 Targowiska z Orłem Przeworsk

Partyzant MAL-BUD1 Targowiska bezbramkowo zremisował z Orłem Przeworsk (fot. Konrad Kwolek)
Starcie obu ekip zapowiadało się fascynująco z racji tego, że Orzeł Przeworsk i Partyzant MAL-BUD1 Targowiska sąsiadowały ze sobą w tabeli. Zespoły dzieliły trzy oczka i ten stan po sobotnim meczu nie uległ zmianie.

Po wielu faulach, walki w środku pola, wielu strat z każdej z stron, zawodnicy obu drużyn schodzili na przerwę przy wyniku 0:0. Druga połowa zaczęła się z trochę większym animuszem z obydwu stron. Zawodnicy Orła Przeworsk zaczęli coraz bardziej dominować na boisku, lecz nic z dośrodkowań czy uderzeń na bramkę nie chciało wpaść do sieci.

W 72. minucie niebezpiecznie uderzał głową zawodnik Partyzanta MAL-BUD1 Targowisa, ale Robert Kurosz był na posterunku. W koncówce przyjezdni przycisnęli jeszcze mocniej, ale koniec konców mecz zakonczył się bezbramkowym remisem. Tym samym obie ekipy nie mogą być zadowolone z tego spotkania, ponieważ aby się utrzymać potrzebują więcej niż tylko jednego punktu.