2021-04-17 12:10:00

Podział punktów w meczu Igloopolu Dębica z JKS-em Jarosław

Igloopol Dębica zremisował z JKS-em Jarosław (fot. Radosław Kuśmierz)
Sobotnie zmagania w 4 lidze podkarpackiej rozpoczęły się od remisu. Piłkarze Igloopolu Dębica w meczu 4. kolejki grupy mistrzowskiej ugrali "oczko" z JKS-em Jarosław.

Mecz został rozegrany na sztucznym boisku w Woli Chorzelowskiej. Spotkanie od początku było wyrównane, a oba zespoły miały swoje okazje. Wynik sobotniej potyczki otworzył W 41. minucie Piotr Syguła, który pewnym uderzeniem z rzutu karnego pokonał Tomasza Siryka, bramkarza JKS-u Jarosław. W lepszych humorach na przerwę schodził Igloopol Dębica.

Po zmianie stron, "Morsy" próbowały podwyższyć prowadzenie, jednak defensywa przyjezdnych spisywała się bardzo dobrze. Podopieczni Arkadiusza Barana także mieli swoje szanse i po jednej z nich padła bramka. Do wyrównania w 56. minucie doprowadził Maciej Saramak. Zarówno jedni jak i drudzy w kolejnych minutach próbowali przechylić szalę na swoją korzyść, ale ostatecznie więcej trafień nie odnotowano.

1-0 Piotr Syguła (41-rzut karny)
1-1 Maciej Saramak (56)

Wyniki meczów 4. kolejki grupy mistrzowskiej:

Tabela 4 ligi podkarpackiej (gr. mistrzowska):

Tabela 4 ligi podkarpackiej (gr. spadkowa):

Morsy 2021-04-17 13:01:58

Niestety, ale JKS klasę lepszy od nas w dniu dzisiejszym, zasłużyli na zwycięstwo. Nie mniej jednak cieszy jedno oczko - JKS mocna młoda drużyna

AlbertW 2021-04-17 13:02:33

Lyna dziś tragiczny

luka 2021-04-17 13:33:59

jadom jadom chopcy radarowcy o punkty walcza ledwo remisuja,, w tej rundzie wygranej nie powonchaja

Polska 2021-04-17 18:00:32

Ilu Morsów na meczu ?
Czy już całkiem zaginęli?

~anonim 2021-04-17 18:07:40

Byli tylko kibole z Jarosławia , Igloopolu zero . Pewnie policjantów sie bali bo karali mandatami to pewnie woleli nie jechać hahaha

półmózgi 2021-04-17 18:24:19

no brawo, przyjechali, stracili parę godzin swojego życia, krzyknęli dwa razy, zostali spisani przez pały i pojechali spowrotem - no przygoda życia :D no ale to w końcu Jarosław :D

Ha 2021-04-17 18:38:46

No a cioty z igloopolu cykory się bali hahahaha

KSW 2021-04-17 18:48:46

Jasne że to cykory haha
Wieśniaki boją się wszystkiego i wszystkich !
W DĘBICY TYLKO WISŁOKA !

Tomasz Hul RESOVIA 2021-04-17 18:54:10

BRAWO DLA KIBICÓW JKSU ZA WYJAZD !!!

antyksw 2021-04-17 19:04:10

i jak zwykle najwiecej do gadania maja parkinsony, smierdziele z lasu :)

QWAS 2021-04-17 19:11:09

W Dębicy Tylko Wisłoka !!!!!!!

~anonim 2021-04-17 19:18:58

Igloopol zrobil swoje tzn zalapal sie do grupy mistrzowskiej.Jako kibic KSW twierdze ze dobrze im poszlo patrzac na to ze zagrali swoimi.Druga sprawa to fakt ze nawet dobra mlodziez jaką mial Igloopol nie jest w stanie dac awansu z okregowki.Nie te czasy gdzie Wisloka wychowankami ogrywala sie na zapleczu 1ligi.Dzis malolaty chca kasy od zaraz i cenią sie zanim cos udowodnią.Przyklad Igloopolu pokazuje ze transfery to podstawa gdy realnie mysli sie o awansie.Mam nadzieje ze kiedys wroca czasy gdzie wychowankami zespoly beda grac nie w 5 a 2 i 3 lidze.Boniek rozpieprzyl nasza pilke klubowa doszczetnie.

Obserwator 2021-04-17 23:29:53

A to macie problem Panowie. Dalej sobie piszcie co chcecie. Nie było Was a tak prężnie zdajecie relacje. Piszcie dalej bajki dla Andersena.
I tu was zaskoczę bo bylo kilku kibiców z Igloopolu obok obiektu. Ale co Wy możecie wiedzieć. Szacunek dla Jks za przyjazd, ceni się to, w czasach śmiesznej pandemii.
A leśne ludki jak zwykle aktywne. Całe życie żyją marzeniami. Awansujcie do tej 2 ligi, Życzymy Wam tego... Hahaha. Co za Parkinsony.
Co do meczu, wynik sprawiedliwy, obie drużyny miały swoje sytuacje. Choć Igloopol był bliższy zwycięstwa, 90minuta i znakomita sytuacja do strzelenia zwycięskiej bramki. Zabrakło niewiele. Ale cóż. Zostało 12 meczy. Jest sporo grania.

~anonim 2021-04-18 07:02:41

My zyjemy marzeniami? My mamy ponad 110 lat mase sukcesow i porazek i nie mamy marzeń tylko cele.To wy twor pzprowskiego aparatczhka mieliscie swoje 5 minut dzieki przekretom Eda a teraz conajwyzej mozecie snuć marzenia o tym ze kiedys to wroci.1lige Igloopol zdobyl majac moze dwoch wychowankow a mistrza Polski w boksie to samo.Od 5 lat tylko pieprzycie o wychowankach a ci nie sa w stanie okregowki zawalczyc.Na meczach bylo was po 60 osob na stadionie o ruchi h nie wspomne.Smieszna pandemia was powstrzymuje zeby byc wladcami podkarpacia chciales powiedziec? Smieszni to jestescie wy i cale podkarpacie to wie a jeszcze smieszniej bedzie za jakis czas ale to przed nami.Banda pepusa cala geba.Nic nie robia nic nie dzialaja ale cisnac to potrafia.