https://www.dikyspray.pl/


2021-04-16 11:35:00

Czy weekendowe spotkania odbędą się zgodnie z terminarzem?

Aura nie rozpieszcza ligowców. Czy dojdą do skutku wszystkie mecze? (fot. Radek Kuśmierz)
Aura nie rozpieszcza ligowców. Czy dojdą do skutku wszystkie mecze? (fot. Radek Kuśmierz)
Wszyscy patrzą za okno i zastanawiają się czy aura nie przeszkodzi w rozegraniu meczów piłkarskich zaplanowanych na weekend 17-18 kwietnia. Czy wszystkie mecze odbędą się zgodnie z planem?
 
W środę nie doszedł do skutku mecz pomiędzy Stalą Rzeszów a Garbarnią Kraków z powodu gęsto padającego śniegu. Od tamtej pory na Podkarpaciu nieustannie pada deszcz lub śnieg. Czy wszystkie mecze odbędą się zgodnie z planem? 
 
W sobotę o godz. 15 Apklan Resovia ma zagrać ze Stomilem Olsztyn. Czy mecz dojdzie do skutku w tym terminie? - Jak na razie wstrzymujemy się z komentowaniem sytuacji. O wszystkim będziemy informowali za pośrednictwem naszych stron - powiedział nam Paweł Bukała, rzecznik prasowy "Pasiaków".

PGE FKS Stal Mielec zagra zgodnie z terminarzem

Na pewno odbędzie się spotkanie PGE FKS Stali Mielec z Zagłębiem Lublin. Spotkanie to zaplanowane jest na niedzielę. - Murawa jest bardzo dobra, nie ma zagrożenia przełożenia meczu - mówi Jakub Zegarliński, rzecznik "Biało-niebieskich".
 
Stal Rzeszów również zagra ze Śląskiem II Wrocław. - Na razie nie ma zagrożenia przełożenia meczu. We Wrocławiu są jedynie przelotne opady deszczu - mówi nam Tomasz Szozda ze Śląska Wrocław.
 
Jak wygląda sytuacja w 3 lidze? - Nie ma zagrożenia przełożenia meczu. Pewnie zniszczymy boisko, ale raczej będziemy grać - powiedział Dariusz Dziedzic, prezes Siarki Tarnobrzeg. "Siarkowcy" mają podjąć na swoim stadionie Sokół Sieniawa. Z kolei działcze Wólczanki Wólka Pełkińska noszą się z zamiarem przełożenia meczu z KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski na niedzielę. - Decyzja zapadnie wieczorem - słyszymy z klubu.

Mecze mogą obywać się na boiskach ze sztuczną nawierzchnią

- Nie dopuszczamy możliwości przełożenia meczu. Gramy w niedzielę, a zapowiadają lepszą pogodę, więc nasza płyta będzie gotowa do gry - mówi z kolei Ernest Kasia, prezes KS Wiązownica. Benaminek 3 ligi gr. IV zmierzy się z ŁKS-em Probudex Łagów. Pozostałe kluby 3 ligi również uważają, że nie ma obaw jeśli chodzi o przekładanie spotkań. Być może część meczów trzeciej ligi zostanie rozegrana na boiskach ze sztuczną nawierzchnią. 
 
W 4 lidze podkarpackiej działacze WATKEM Korony Rzeszów chcieli przełożyć mecz z Karpatami Krosno na niedzielę. Jednak na takim termin nie zgodzili się przedstawiciele "Biało-niebieskich", tłumacząc się tym, że w środę mają mecz Okręgowego Pucharu Polski z Ekoball Stalą Sanok.
 
Natomiast Wisłok Wiśniowa nie widzi powodu, aby przekładać mecz z Izolatorem Boguchwała. Nie mamy również sygnałów z innych klubów, aby mecze miały być przełożone. Partyzant MAL-BUD1 Targowiska zdecydował, że mecz Orłem Przeworsk odbędzie się na stadionie Wiki Sanok. Możliwe, że podobnie jak w 3 lidze spotkania będą rozgrywane na sztucznych boiskach.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 4

Rozwiąż działanie =

Fan 2021-04-16 14:22:36 4 1

Jak Wisłok nie widzi problemu jak na FB izolacji jest informacja że mecz będzie w Boguchwale!?

Yes 2021-04-16 17:53:39 3 1

Igloopol - JKS mecz w Woli Chorzelowskiej na sztucznej murawie

~anonim 2021-04-16 19:47:47 0 3

Polonia zagra z Legionem we Lwowie

sral rzeszow 2021-04-16 21:44:04 2 0

na marsz Polaku dawaj z nami nie poszlismy bo my osranymi pałami jestesmy

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij