https://www.dikyspray.pl/

https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-04-16 10:24:00

Jakub Ziobrowski w przyszłym sezonie będzie grał w Ślepsk Malow Suwałki

Jakub Ziobrowski w przyszłym sezonie będzie grał w Ślepsk Malow Suwałki. (fot. Politechnika Lublin)
Jakub Ziobrowski w przyszłym sezonie będzie grał w Ślepsk Malow Suwałki. (fot. Politechnika Lublin)
Jak udało nam się ustalić Jakub Ziobrowski w przyszłym sezonie będzie atakującym Ślepska Malow Suwałki. 24-latek aktualnie występuje na zapleczu Plus Ligi w barwach LUK Politechniki Lublin po tym jak rozwiązał w lutym umowę z Vervą Warszawa.
 
Jakub Ziobrowski w przyszłym sezonie zasili ekipę Ślepska Malow Suwałki. 24-latek już przed poprzednim sezonem był blisko anagażu w drużynie Andrzeja Kowala, jednak pandemia pokrzyżowała te plany. Ostatecznie sezon 2020/21 Ziobrowski rozpoczął w Vervie Warszawa, jednak w lutym za porozumienim stron rozwiązał umowę z ekipą ze stolicy.
 
Aktualnie 24-letni atakujący reprezentuje barwy LUK Politechniki Lublin. Ekipa ta walczy o awans do Plus Ligi. Rundę zasadniczą lublinianie zakończyli na pierwszy miejscu. Natomiast w play-offach po ciężkim boju wyeliminowali MKS Kluczbork. W półfinale zmierzą się z Gwardią Wrocław
 
Jakub Ziobrowski to wychowanek AKS-u Resovia Rzeszów. W swojej karierze grał ponadto w SMS-ie PZPS Spała, Cerrad Czarnych Radom oraz Cuprum Lubin

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij