https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-02-01 13:46:00

Piotr Darmochwał, Krystian Kalinowski oraz Adam Nowak na liście transferowej Motoru Lublin

Trzech zawodników znalazło się na liście transferowej Motoru Lublin (fot. Motor Lublin)
Trzech zawodników znalazło się na liście transferowej Motoru Lublin (fot. Motor Lublin)
Piotr Darmochwał, Krystian Kalinowski oraz Adam Nowak znaleźli się na liście transferowej Motoru Lublin. Oznaczo to, że cała trójka otrzymała wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy.
 
Piotr Darmochwał, Krystian Kalinowski oraz Adam Nowak znaleźli się na liście transferowej drugoligowego Motoru Lublin. Oznacza to, że cała trójka otrzymała wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy. 29-letni pomocnik Darmochwał jesienią zagrał w dwóch meczach, a 26-letni pomocnik Nowak zagrał w jednym meczu 2 ligi. 22-letni bramkarz Kalinowski zaś, nie wystąpił w żadnym spotkaniu ligowym.
 
Darmochwał oraz Nowak w Motorze grają od początku sezonu 2019/20, a Kalinowiski dołączył przed rundą wiosenną. 29-letni pomocnik pierwsze kroki stawiał w Tomasovii Tomaszów Lubelski. Kolejnym klubem w jego karierze był Promień Opalenica, a ponadto występował także w Okocimskim KS-ie Brzesko, Stomilu Olsztyn, Wiśle Płock, Olimpii Grudziądz, Wiśle Puławy oraz Avii Świdnik.
 
26-letni pomocnik Nowak jest wychowankiem Wisły Józefów. Kolejnym krokiem w jego karierze były przenosiny do Wisły Puławy, a ponadto grał też w Opolaninie Opole Lubelskie, Avii Świdnik, GKS-ie Bełchatów, Stali Kraśnik i Stali Rzeszów. Jeśli chodzi zaś 22-letniego Kalinowskiego, to jego pierwszym klubem był Mazur Radzymin, a ponadto reprezentował także barwy Legii Warszawa, Znicza Pruszków, Zagłębia Lubin, ŁKS-u Łomża i Stali Stalowa Wola.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij