https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-02-01 21:13:00

Wojciech Trochim odchodzi z KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

Wojciech Trochim nie zagra wiosną w KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski (fot. Radosław Kuśmierz)
Wojciech Trochim nie zagra wiosną w KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski (fot. Radosław Kuśmierz)
Wojciech Trochim nie będzie dłużej występowął w trzecioligowym KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski. Jak czytamy na oficjalnej stronie klubu, powodem odejścia są przyczyny osobiste.
 
Wojciech Trochim nie będzie dłużej występowął w trzecioligowym KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski. Jak czytamy na oficjalnej stronie klubu, powodem odejścia są przyczyny osobiste. 31-letni pomocnik przy Świętokrzyskiej 11 występował od rundy wiosennej sezonu 2019/20. Jesieniną rozegrał 19 spotkań ligowych, w których dziesięciokrotnie wpisał się na listę strzelców.
 
Ponadto na swoim koncie ma dwa mecze w Fortuna Pucharze Polski, w których zdobył jednego gola. Pierwszym klubem zawodnika była Mazovia Mińsk Mazowiecki. Kolejnym przystankiem w karierze zawodnika był AON Rembertów (Warszawa). Ponadto grał także w Legii Warszawa, Dolcanie Ząbki, Bałtyku Gdynia, Sandecji Nowy Sącz, Warcie Poznań, Zagłębiu Lubin, Kolejarzu Stróże, Podbeskidziu Bielsko-Biała, GKS-ie Tychy, GKS-ie Katowice oraz Chojniczance Chojnice.
 

Dziś zawodnikiem KSZO przestał być Wojciech Trochim. Dziękujemy "Wojtas" za grę w naszym klubie! http://www.kszo1929ostrowiec.pl/2021/02/01/wojciech-trochim-odchodzi-z-kszo/

Opublikowany przez KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski Poniedziałek, 1 lutego 2021

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij