2021-02-01 12:24:00

Oficjalnie: Przemysław Zdybowicz dołączył do Apklan Resovii

Pzemysław Zdybowicz został zawodnikiem Apklan Resovii. (fot. Wisła Kraków)
Przemysław Zdybowicz został nowym zawodnikiem Apklan Resovii. 21-letni napastnik do drużyny Radosława Mroczkowskiego dołączył na zasadzie wypożyczenia z Wisły Kraków.

Apklan Resovia wypożyczyła Przemysława Zdybowicza z Wisły Kraków. 21-letni napastnik do ekipy z ul. Wyspiańskiego 22 dołączył na zasadzie wypożyczenia do końca sezonu 2020/21.

W ostatnim czasie Przemysław Zdybowicz przebywał na wypożyczeniu w swoim macierzystym klubie - GKS-ie Bełchatów. W pierwszej części bieżących rozgrywek wziął udział w 15 spotkaniach, przebywając na pierwszoligowych murawach 726 minut i strzelając dwie bramki. Dodatkowo wystąpił w meczu Pucharu Polski przeciwko Legii Warszawa, zaliczając jedną asystę - czytamy na oficjalnej stronie "Białej Gwiazdy".

Zdybowicz wystąpił w ostatnim sparingu "Pasiaków" z Wieczystą Kraków. 21-latek pojawił się na boisku w drugiej połowie i strzelił bramkę oraz zaprezentowal się na tyle dobrze, że przekonał do siebie Radosława Mroczkowskiego. Resovia wygrała to spotkanie 2-0.