https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-01-05 18:28:00

Aleksandar Kolev został nowym zawodnikiem PGE Stali Mielec!

Aleksandar Kolev wrócił do PGE Stali Mielec (fot. PGE Stal Mielec)
Aleksandar Kolev wrócił do PGE Stali Mielec (fot. PGE Stal Mielec)
Aleksandar Kolev został nowym zawodnikiem PGE Stali Mielec. Bułgar tym samym wraca na Solskiego 1 po trzech latach, bowiem biało-niebieskie barwy przywdziewał wiosną 2017 roku.
 
Aleksandar Kolev podpisał umowę do końca sezonu z PGE Stalą Mielec. Bułgar tym samym wraca na Solskiego 1 po trzech latach, bowiem pomocnik miał już okazję reprezentować biało-niebieskie barwy wiosną 2017 roku. Piłkarz podczas ostatniego pobytu na Podkarpaciu strzelił 7 bramek i zaliczył do tego 4 asysty.
 
Napastnik po pobycie w Mielcu odszedł do Sandecji Nowy Sącz, która wówczas wywalczyła awans do Lotto Ekstraklasy. W Nowym Sączu występował przez jeden sezon, w którym podobnie jak w Mielcu, zdobył 7 bramek. Od 2018 do 2019 roku reprezentował barwy ekstraklasowej Arki Gdynia. Z tym klubem sięgnął po Superpuchar Polski.
 
Zawodnik pod koniec sierpnia 2019 roku trafił do Rakowa Częstochowa, by po kilku miesiącach zamienić Polskę na Kazachstan. Trafił bowiem do klubu Kaysar Kyzylorda. W jego barwach zagrał m. in. w kwalifikacjach do Ligi Europy. W zespole PGE Stali Mielec będzie występował z numerem 92.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij