https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-01-05 17:01:24

Szkolenie firmowe: top 5 najlepszych miejsc

Coraz więcej firm zdaje sobie sprawę z tego, że siłą napędową biznesu są przede wszystkim ludzie, dlatego chętnie inwestuje w rozwój swojej kadry. Organizacja szkoleń firmowych to duże przedsięwzięcie, dlatego warto je starannie przemyśleć. W jakich miejscach nauka i integracja przebiegną najbardziej efektywnie?

Podnoszenie kwalifikacji pracowników ma kluczowe znaczenie praktycznie w każdej branży. Szkolenia i konferencje firmowe coraz częściej wpisują się w plan rozwoju biznesu, niezależnie od tego, czy mamy do czynienia z międzynarodową korporacją, czy lokalnym przedsiębiorstwem. Poza podniesieniem kwalifikacji zespołu – a co za tym idzie, konkurencyjności firmy na rynku – dodatkowym profitem z organizacji szkoleń jest możliwość integracji zespołu, dlatego warto organizować je w miejscach, które łączą przyjemne z pożytecznym.

Pensjonat w górach: by piąć się na szczyt

Górskiego klimatu nie trzeba reklamować, podobnie jak inspirujących krajobrazów. Nasze rodzime Tatry czy Beskidy pełne są wyjątkowych miejsc, idealnych na firmowe szkolenia połączone z integracją. Ofertę biznesową rozwijają nie tylko popularne górskie ośrodki, ale coraz częściej też kameralne pensjonaty z wyśmienitą regionalną kuchnią i atrakcjami związanymi z lokalną kulturą. Jeśli więc chcemy zorganizować szkolenie z najwyższej półki – to tylko tam!

Hotel nad jeziorem: by złapać wiatr w żagle

Mazurskie ośrodki słyną nie tylko z cudów natury, ale też z bogatej i stale ulepszanej oferty organizacji firmowych szkoleń. W otoczeniu dziewiczych lasów i jezior funkcjonują nowoczesne sale konferencyjne z profesjonalnym wyposażeniem oraz bogatym zapleczem hotelowym i gastronomicznym. Warmia i Mazury to też bezapelacyjnie klimatyczne miejsce na integrację zespołu – czy to przy wieczornym ognisku, czy na koncercie szant albo podczas organizowanych przez ośrodki rejsów żaglówką.

Ośrodek nad morzem: by wypłynąć na szerokie wody

Morze symbolizuje zarówno dynamikę działania, jak i wytchnienie, dlatego poszerzanie branżowej wiedzy w nadmorskim klimacie gwarantuje niepowtarzalną atmosferę. Organizując szkolenie firmowe nad Bałtykiem, warto jednak poszukać miejsca z komfortowym dojazdem, ale na uboczu, z dala od rozpraszającej turystycznej wrzawy. Godnym rozważenia pomysłem są hotele ze SPA, w których uczestnicy mogą wykorzystać czas wolny na relaks zarówno umysłu, jak i ciała.

Miejski wieżowiec: by się oderwać od ziemi

Szkolenie w wielkim mieście też może odbywać się w inspirującym miejscu. Sale konferencyjne oferowane przez biurowce coraz rzadziej przypominają nudne sale wykładowe, a coraz częściej – starannie zaprojektowane przestrzenie do twórczej pracy. Niezależnie od tematyki szkolenia, przyswajaniu wiedzy z pewnością sprzyja tematyczny wystrój, przemyślana kolorystyka czy okna eksponujące panoramę miasta.

Szkolenie za granicą: by poszerzać horyzonty

Jeśli pozwala na to specyfika szkolenia, a przede wszystkim budżet, warto rozważyć szkolenie za granicą. Coraz więcej biur turystycznych ma w swojej ofercie pomoc w organizacji zagranicznych wyjazdów firmowych, których ogromnym plusem jest nie tylko możliwość całkowitej zmiany klimatu, ale też np. podszlifowanie w praktyce umiejętności językowych.

Szkolenie firmowe nie musi być jedynie dodatkowym obowiązkiem – jeśli odbędzie się w miejscu o wyjątkowej atmosferze, pozwoli nie tylko podnieść poziom wiedzy i umiejętności, ale przede wszystkim naładować baterie na kolejne biznesowe wyzwania. Jeśli szukamy szkoleń otwartych, również możemy połączyć przyjemne z pożytecznym gdyż wiele szkoleń odbywa się w formule wyjazdowej. Najpopularniejszym miejscem organizacji tego typu szkoleń jest Zakopane - listę szkoleń otwartych w Zakopanem znajdziemy na https://eventis.pl/szkolenia/zakopane. Jeśli szukamy innych miejsc, na przykład Mazurach lub nad morzem, warto przejrzeć wszystkie oferty dostępne na https://eventis.pl/szkolenia, gdzie możemy filtrować szkolenia po miejscu odbycia się.


Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij