https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-01-06 18:19:00

Maciej Jankowski zagra w PGE Stali Mielec?

Maciej Jankowski dołączy do PGE Stali Mielec? (fot. Arka Gdynia)
Maciej Jankowski dołączy do PGE Stali Mielec? (fot. Arka Gdynia)
Jak informuje Piotr Koźmiński, dziennikarz portalu WP Sportowefakty, nowym zawodnkiem PGE Stali Mielec może zostać Maciej Jankowski. Piłkarz aktualnie związany jest umową z Arką Gdynia.
 
Maciej Jankowski może zostać nowym zawodnikiem PGE Stali Mielec, poinformował Piotr Koźmiński, dziennikarz portalu WP Sportowefakty. 31-letni napastnik aktualnie związany jest umową z Arką Gdynia, w której barwach jesienią rozegral w sumie 19 spotkań i zdobył cztery gole. Warszawianin przy Olimpijskiej 5 gra od wiosny sezonu 2017/18 i dotychczas uzbierał 91 występów w żółto-niebieskich barwach oraz 24 razy pokonywał bramkarza rywai. 
 
Piłkarz tym samym wróciłby do PKO Ekstraklasy po połrocznej przerwie, gdzie dotychczas uzbierał 279 spotkań oraz zdobył w sumie 61 bramek. Popularny "Jankes" to wychowanek KS-u Piaseczno. Tam grał do końca sezonu 2009/10, a następnie przeniósł się do Ruchu Chorzów. Snajper urodzony w Warszawie, w trakcie kariery piłkarskiej występował ponadto w Wiśle Kraków oraz Piaście Gliwice.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij