https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-01-05 18:16:00

Jarosław Piątkowski odchodzi z Wisły Sandomierz. Zdecydowały sprawy pozasportowe

Jarosław Piątkowski rozstał się z Wisłą Sandomierz. (fot. Wisła Sandomierz)
Jarosław Piątkowski rozstał się z Wisłą Sandomierz. (fot. Wisła Sandomierz)
Jarosław Piątkowski nie będzie dłużej grał w Wiśle Sandomierz. Jak poinformował trzecioligowiec zdecydowały sprawy pozasportowe.
 
Jarosław Piątkowski żegna się z Wisłą Sandomierz. 38-letni skrzydłowy grał w trzecioligowcu przez 6 sezonów. Klub poinformował, że o rozstaniu zdecydowały sprawy pozasportowe.
 
- W dniu dzisiejszym z przyczyn pozasportowych byliśmy zmuszeni rozstać się z jednym z kluczowych naszych zawodników. Niestety chodzi o naszego kapitana Jarosława Piątkowskiego, tym bardziej jest to ciężka i niełatwa decyzja ponieważ Jarek jest jedną z ikon naszego klubu i nie tak to wszystko miało wyglądać - czytamy na oficjalnej stronie klubu z Sandomierza.
 
Piątkowski do Wisły Sandomierz dołączył w zimie 2014 roku i grał aż do dziś z przerwą na sezon 2015/16. Wówczas przeniósł się na jeden sezon do Karpat Krosno. Po powrocie do klubu Wisła Sandomiez z nim w składzie wygrała 4 ligę świętokrzyską i awansowała do 3 ligi.
 
- Niezależnie od wszystkiego Jarkowi życzymy powodzenia w dalszej przygodzie z piłką - dodaje oficjalna strona Wisły Sandomierz.
 
O komentarz w tej sprawie zapytaliśmy samego zainteresowanego. - Porozmawiamy jak ochłonę - odpowiedział nam doświadczony skrzydłowy.
 
Jarosław Piątkowski jest wychowankiem Klimontowianki Klimontów. W swojej karierze grał również Siarce Tarnobrzeg, ŁKS-ie Łódź, Koronie Kielce, Zagłębiu Sosnowiec, Resovii, Stali Stalowa Wola oraz Karpatach Krosno.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Kbic 2021-01-05 18:39:19 6 0

Ko sie stalo

Kbic 2021-01-05 18:39:19 6 0

Ko sie stalo

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij