https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-01-05 14:53:00

Jakub Janik odchodzi z KS-u Wiązownica! Zagra w Garbarni Kraków

Jakub Janik wiosną zagra w Garbarni Kraków (fot. KS Wiązownica)
Jakub Janik wiosną zagra w Garbarni Kraków (fot. KS Wiązownica)
Zaledwie pół roku pomocnik występował w KS-ie Wiązownica. Jak poinofmrowała oficjalna strona trzecioligowca, Jakub Janik wiosną zagra w Garbarni Kraków.
 
Jakub Janik odchodzi z KS-u Wiązownica. 19-letni pomocnik wraca w rodzinne strony i wiosną będzie grał w Garbarni Kraków, która rywalizuje w 2 lidze. Zawodnik w rundzie jesiennej na boiskach trzeciej ligi, rozegrał trzynaście spotkań, w których zdobył jednego gola. Piłkarz na murawie spędził w sumie 849 minut oraz ujrzał trzy żółte kartki.
 
Pomocnik jest wychowankiem Wisły Kraków. Tam występował głównie w zespole juniorskim do końca sezonu 2018/19 z pół roczną przerwą na grę w Kaszowiance Kaszów. Ponadto był także piłkarzem Bytovii Bytów w której uzbierał 13 spotkań w 2 lidze, a także trzecioligowej Wisły Sandomierz, gdzie rozegrał jeden mecz.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij