http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2021-01-05 12:17:00

Adrian Nowak został nowym zawodnikem Luxiona AZS UMCS Lublin

Adrian Nowak będzie grał w Luxionie AZS UMCS Lublin. (fot. Radek Kuśmierz)
Adrian Nowak będzie grał w Luxionie AZS UMCS Lublin. (fot. Radek Kuśmierz)
Adrian Nowak został nowym graczem Luxiona AZS UMCS Lublin w futsalu. 25-latek po zaledwie jednej rundzie odszedł z FK Stali Mielec. Nowak po za tym występuje w czwartoligowym Wisłoku Wiśniowa.
 
Adrian Nowak zamienił FK Stal Mielec na Luxiona AZS UMCS Lublin. 25-latek ma pomoc ekipie z Lublina w awansie do Ekstraklasy futsalu. - Dlaczego Lublin? Bo byli konkretni i chcieli mnie pozyskać. Chcę pomóc w walce o awans lub baraże o grę w ekstraklasie futsalu. Natomiast indywidualnie chcę powalczyć o koronę króla strzelców, jednak stawka i konkurencja są niesamowicie silne. Jednak chcę być czarnym koniem tej rywalizacji - powiedział nam Nowak.
 
25-latek występuje również w 4 ligowym Wisłoku Wiśniowa. Czy przenosiny do Lublina przeszkodzą w karierze na "zielonej murawie"? - Jeśli chodzi o godzenie boiska z halą to zawsze sobie wszystko planuję. Nawet rozpisuję sobie mecze obydwu drużyn i staram się kombinować, żeby się nie pokrywały. Mam nadzieję, że uda się ogarnąć wszystko na tyle, aby każda ze stron była zadowolona - zakończył 25-latek.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij