http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2021-01-05 13:01:00

PGE FKS Stal Mielec już trenuje. Aleksandar Kolev był na pierwszych zajęciach

Aleksandar Kolev był na pierwszych zajęciach PGE FKS Stali Mielec. (fot. Stal Mielec)
Aleksandar Kolev był na pierwszych zajęciach PGE FKS Stali Mielec. (fot. Stal Mielec)
Piłkarze PGE FKS Stali Mielec wznowili treninig. Na pierwszym treningu pojawił się Aleksandar Kolev, który dziś ma przejść testy medyczne.
 
Piłkarze PGE FKS Stali Mielec wznowili treningi. "Biało-niebiescy" przygotują się do rundy rewanżowej w PKO Ekstraklasie. -  Zawodnicy tak naprawdę już od tygodnia pracowali indywidualnie, każdy z nich miał swoją rozpiskę treningową. Dzisiaj rozpoczęliśmy wszystko od badań zawodników. Rano odbyły się pomiary tkanki tłuszczowej oraz masy ciała. Na boisku mieliśmy progresywny test mleczanowy, który pozwoli nam określić parametry, odpowiednie do pracy zawodników - powiedział cytowany przez oficjalną stronę Krzysztof Kapelan, czyli trener przygotowania motorycznego.
 
Na pierwszych zajęciach obecny był Aleksandar Kolev, który zostanie niedługo nowym zawodnikiem PGE FKS Stali Mielec. 28-latek już w przeszłości grał w ekipie z Mielca. Było to w sezonie 2017/18 jeszcze w Fortuna 1 lidze. Później Bułgar przeniósł się do Sandecji Nowy Sącz. W swojej karierze był również zawodnikiem między innymi Arki Gdynia, Rakowa Częstochowa. Ostatnio grał w Kazachsanie, w Kaysarze Kyzylorda.
 
Kto jeszcze może dołączyć do Stali Mielec przed rundą wiosenną? - Myślimy o wzmocnieniach. Założyliśmy z włodarzami klubu, że przydadzą się nam zawodnicy, którzy podniosą jakość gry. Oczywiście nikt nie będzie miał zagwarantowanego miejsca w podstawowym składzie, każdy o to miejsce będzie musiał walczyć na treningach i w grach sparingowych - mówi Leszek Ojrzyński.
 
Już w niedzielę, dziesiątego stycznia zawodnicy zespołu z ul. Solskiego 1 udadzą się na dwunastodniowy obóz do Turcji. - W Turcji będzie dużo pracy, dużo treningów, ale będzie też czas na dodatkowe poznanie drużyny, bo do tej pory pracowaliśmy właściwie od meczu do meczu pod dużą presją i tego czasu było bardzo mało. Teraz ta praca na pewno będzie spokojniejsza, rozłożona na dłuższy okres czasu i też pewne rzeczy będziemy chcieli wdrożyć - kończy Ojrzyński.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij