https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-12-10 21:42:00

Znany jest projekt terminarza rundy wiosennej 3 ligi gr. IV! Liga ma zacząć ostatni weekend lutego

Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej zaprezentował projekt terminarza rundy wiosennej na trzeciolgiowym frnocie. Według niego, liga miałaby ruszyc w ostatni weekend lutego.
 
Runda jesienna w 3 lidze gr. IV dobiegła już końca, a zawodnicy przygotowują się do przerwy świątecznej. Wielu fanów z niecierpliwością już czeka na powrót rozgrywek. Świętokrzyski ZPN opublikował projekt terminarza rundy wiosennej. Jak czytamy na oficjalnej stronie związku, runda wiosenna miałaby ruszyć w ostatni weekend lutego. 
 
Pierwsza seria gier po zimowej przerwie zostanie rozegrana w dniach 27-28 lutego. Będzie to 22. kolejka o mistrzostwo 3 ligi gr. IV. Pauzować będzie Stal Stalowa Wola. Jak prezentuje się rozkład gier pozostałych trzecioligowców z Podkarpacia? Przy Parkowej 1, Wisłoka Dębica zagra z Siarką Tarnobrzeg.
 
U siebie natomiast zagra Wólczanka Wólka Pełkińska, która sprawdzi formę Wisły Puławy. Kolejne podkarpackie ekipy czekają natomiast wyjazdy. Texom Sokół Sieniawa zmierzy się KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski, a KS Wiązownica zagra z Hetmanem Zamość. Dokładne terminy nie są jeszcze znane. Poniżej przedstawiamy projekt terminarza rundy wiosennej.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Bolec 2020-12-10 22:37:24 2 1

Ciekawe czy wszystkie kluby wytrwają do końca? 40 męczy bez wpływów z biletów to trochę za dużo grania. Dziwne, że nie wprowadzili takiego rozwiązania jak w grupie I czy II. Obym się mylił, ale znając realia ktoś może nie nie dojechać do czerwca.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij