https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-12-09 16:54:00

Suzuki 1 Liga: Rawlplug Sokół Łańcut - Miasto Szkła Krosno [TRANSMISJA NA ŻYWO]

fot. Dariusz Błażejowski/Miasto Szkła Krosno
fot. Dariusz Błażejowski/Miasto Szkła Krosno
Transmisja na żywo z zaległego meczu 4. kolejki Suzuki 1 ligi mężczyzn pomiędzy Rawlplug Sokołem Łańcut a Miastem Szkła Krosno jest dostępna w internecie. Oglądajcie LIVE!
 
Już dziś o godzinie 18:00 odbędą się koszykarskie derby Podkarpacia! Rawlplug Sokoła Łańcut zagrają u siebie z Miastem Szkła Krosno w zaległym meczu 4. kolejki rozgrywek o mistrzostwo Suzuki 1 ligi mężczyzn w sezonie 2020/2021. Mecz można oglądać na żywo w internecie. Transmisja LIVE będzie dostępna za darmo na platformie TVCOM.
 
Lepsze humory przed dzisiejszą potyczką z pewnością mają podopieczni Dariusza Kaszowskiego , którzy w sobotę ograli na wyjeździe Księżaka Łowicz. Miasto Szkła zaś przegrało z Górnikiem Trans.eu Wałbrzych. Oba zespoły z pewnością będą chciały wygrać. Spotkanie derbowe możecie oglądać na żywo w internecie. Transmisja jest darmowa, a odnośnik do niej, znajduje się poniżej. Odlądajcie LIVE od 18:00!
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij