https://www.dikyspray.pl/

https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-12-09 20:39:00

Asseco Resovia Rzeszów przegrała na wyjeździe z Cuprum Lubin

fot. Patryk Górecki
fot. Patryk Górecki
Rzeszowianie wyprawy do Lubina nie będą miło wspominać. Zespół znad Wisłoka przegrał z miejscowym Cuprum 1-3 w setach, a to oznacza że ekipa z województwa dolnośląskiego zgarnęła komplet oczek.
 
Początek spotkania rozgrywanego na Hali widowiskowo-sportowej RCS był wyrównany, a oba zespoły szły cios za cios. Nudy nie było, jednak z czasem to Cuprum Lubin zaczął odjeżdżać Asseco Resovii Rzeszów. Podopieczni Alberto Giulianiego starali się walczyć, jednak pierwszego seta przegrali 25-21. Nie tak miało to wyglądać w wykonaniu drużyny znad Wisłoka.
 
Rzeszowianie w drugim secie chcieli się zrewanżować miejscowym. Mecz cały czas był wyrównany, a oba zespoły szły cios za cios. Wynik utrzymywał się na styku, jednak Asseco Resovia w końcówce mocniej przycisnęła i wygrała seta 21-25. Zarówno jednych jak i drugich tego dnia interesowała peła pula, wobec czego żadna z drużyn nie mogła już sobie pozwolić na wpadkę.
 
W trzecim secie obraz gry nie uległ zmianie i nadal mecz był bardzo wyrównany. Rzeszowianie za wszelką cenę chcieli objąć prowadzenie. Cuprum w końcówce jednak mocniej przycisnęło i setach prowadziło 2-1. Emocji nie brakowało także w czwartym secie. Oba zespoły dzielnie walczyły, a wynik przez długi okres gry był na styku.
 
Asseco Resovia nie poddawała się i próbowała doprowadzić do wyrównania. Gospodarze jednak ponownie mocniej przycisnęli w koncówce, choć zespół z Rzeszowa postawił im trudne warunki. Spotkanie jednak ostatecznie zakończyło się wygraną Cuprum, które seta wygrały 25-23, a cały mecz w stosunku 3-1.
 
Cuprum Lubin - Asseco Resovia Rzeszów 3-1 (25-21, 21-25, 25-23, 25-23)

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

rob 2020-12-10 14:14:03 1 1

Pół ligi jest dla nich nieprzyjazna

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij